АвторизаціяРеклама

» » Столик спотикання у Борисполі

Столик спотикання у Борисполі

Новини в Борисполі

Столик спотикання у Борисполі Цей скромний на вигляд столик став «яблуком розбрату» між мешканцями будинку №49 на вул. Покровській. Історія протистояння почалася кілька років тому, коли група жителів 8-го під’їзду цього будинку самовільно встановила біля 7-го під’їзду столик з лавочками. Відтоді за тим столиком удень і вночі регулярно влаштовуються гучні пиятики. Мешканці, незадоволені таким, м’яко кажучи, неприємним сусідством, зверталися і в ЖЕК, і в міську раду, і в міліцію. Доходило навіть до фізичного протистояння.

Адже самовільне встановлення столика та гучні пиятики за ним порушують низку вітчизняних законів. Це, перш за все, Земельний кодекс України, а також Кодекс України про адміністративні правопорушення, Закони України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Є достовірні дані, що пияків підтримує їхній друг, депутат міської ради. Солідаризуючись із депутатом, який надіслав офіційного листа з проханням не вживати заходів щодо демонтажу столика, змінив риторику й начальник ЖЕК Микола Долгоносов. Якщо раніше він визнавав порушення громадського порядку (про це є його власноручне письмове свідчення), то нині пише, що цей столик встановлений «для відпочинку пенсіонерів, людей похилого віку, матерів з дітьми, молоді». Шкода, що Микола Кіндратович не проживає в цьому будинку й не чує, як ночами верещать «пенсіонери та люди похилого віку», як кричать басом «матері з дітьми». Судячи з нинішнього потурання гулякам міською владою, всякі там закони, архітектурні та санітарні норми — це ніщо в порівнянні з лозунгом «Ще більше розваг!».

Автор: Олександр МАТВІЄНКО

ДЖерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Вісті, Бориспіль, вул. Покровська, новини
Оціни новину →
Переглядів: 949
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме