АвторизаціяРеклама

» » Справу Краснова розглядають у Бориспільському суді

Справу Краснова розглядають у Бориспільському суді

Новини у Борисполі

Справу Краснова розглядають у Бориспільському суді 13 вересня 2016 року в Бориспільському міськрайонному суді відбулось підготовче засідання по справі Станіслава Краснова, керівника громадської організації «Корпус Азов-Крим», та Оксани Краснової. Першого звинувачують у вчиненні ним кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст.28 (вчинення злочину групою осіб), ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 1 ст. 14 (готування до злочину), п.п. 1, 5, 6, 11, 12 ч.2, ст.115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) КК України. Іншу – у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України. Головуючий: суддя Левченко А.В; колегія в складі суддів: Мельника О.О. та Борця Є.О.

Перед початком засідання слово надали Станіславу Краснову, який зазначив, що слідчий застосовував до нього тортури, а зараз, коли розпочався суд, телефонує до прокурора і наказує тому, що робити.

Оскільки захисника обвинувачених на засіданні не було – він надіслав клопотання перенести розгляд справи у зв’язку з відрядженням та зайнятістю в іншому судовому засіданні – суддя прийняв рішення провести засідання 16 вересня 2016 року.

Нагадаємо, вночі 28 лютого 2016 року біля заправки між селами Чубинське і Гора, Бориспільського району, Станіслава Краснова затримали працівники СБУ. Одна з причин арешту, за версією служби безпеки України, керівник цивільного корпусу «Азов» передав російському куратору списки бійців Національної гвардії «Азов». Також його підозрюють у тому, що він готувався підірвати будівлю СБУ в Києві.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
добровольці, Бориспіль, Краснов, суд
Оціни новину →
Переглядів: 1606
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою