АвторизаціяРеклама

» » Сповідуємо європейські традиції

Сповідуємо європейські традиції

Новини у Борисполі

Давно не бачив такого сяючого, щасливого виразу обличчя у директора Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Світлани Вікторівни Турло. І причина для цього є. Новосілля!

— Про таке просторе приміщення, а площа нашого центру, — говорить Світлана Вікторівна, — збільшилася удвічі, ми навіть не мріяли. Тепер на вулиці Головатого, 87 функціонують відділення соціально-побутової реабілітації та соціальної допомоги вдома. Три місяці тому ми прийшли подивитися, де буде наш центр, і жахнулися. Стіни сирі, скрізь бруд. Не вірилося, що тут буде красиво і затишно. Особливо радує те, що з’явився актовий зал, де будуть збиратися наші підопічні, щоб проводити дозвілля.

А потім Світлана Вікторівна провела екскурсію. З особливою радістю вона показала перукарню, де є сучасне обладнання. Тут помиють голову, зроблять зачіску, підстрижуть, одне слово, вийде людина з перукарні з хорошим настроєм. Привітно зустрічає у медкабінеті медсестра із сорокарічним стажем Ганна Миколаївна Клименко. Вона буде надавати відвідувачам першу долікарську допомогу. Тут є тубус-кварц, інгалятор та профілактично-масажне ліжко. Поки що воно лише одне, але є надія, що допоможуть спонсори, і у медкабінеті будуть надавати послуги більшій кількості пацієнтів. У маленькій швейній майстерні господарює швачка — майстер ремонту одягу Ірина Іванівна Гармашова. Вона буде виконувати всі побажання відвідувачів, особливо жінок.

«Винуватцем» свята є міська влада. На урочистостях з нагоди новосілля виступив міський голова Анатолій Соловйович Федорчук. Звертаючись до присутніх, він сказав: «Хотів би схилити голову перед працівниками центру, які за мізерну заробітну плату доглядають одиноких людей, інвалідів, пенсіонерів. І ще хотів би, щоб ми сповідували європейські цінності, які полягають у тому, що у нас повинна бути повага до людини незалежно від того, чи вона фізично здорова, чи інвалід. До недавнього часу складалося таке враження, що інвалідів, немічних людей у нас не існує. Ми можемо говорити гарні слова, але вони нічого не варті, якщо за цим не йдуть дії. Наш обов’язок — допомогти тим, хто цього потребує».

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 789
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою