ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Сьогодні в клубі будуть танці! Сьогодні - це коли?

Сьогодні в клубі будуть танці! Сьогодні - це коли?

Новости в Борисполе

Сьогодні в клубі будуть танці! Сьогодні - це коли? Недарма кажуть, що бориспільці найталановитіші у Київській області! Всі свята, урочисті збори проходили саме тут - у Будинку культури міського центру творчості. Працювали тут ляльковий та самодіяльний театри, приїжджали виступали творчі колективи та відомі артисти з усієї України, працювали творчі гуртки. А потім все знищив вогонь.

Споруди не стало, і з нею зник єдиний осередок виховання молоді. Зникло місце культурного відпочинку дорослих. У нас і наших дітей відібрали шматочок культурного виховання. Ніби розірвали ланцюг культурних традицій, що поєднував нас усіх. Натомість лишились спогади, пожовклі знімки в музеї та автостоянка.

Бориспільська громада втратила не тільки центр культури та відпочинку, а й загальноміський центр виховання громади! На сьогодні, в місті можна лише розважитись на дискотеках. Але ж вони не несуть у собі того, що мав у своїх стінах старий клуб. Дуже шкода.

Кажуть, коли в 2006 році обирали міського голову, бориспільцям сподобався один із пунктів одного з кандидатіву: «Вирішу питання щодо будівництва Будинку культури та ремонту існуючого». В результаті цей чоловік переміг.

Але тут, як у приказці: «Обіцянки обіцянками, але це не означає, що чоловік одружиться». Термін обіймання посади закінчується, а з клубом так нічого й не вирішили. Як стало відомо, чотири роки тому територію БК віддали в оренду «БІОПРОМ-у» (генеральний директор і співзасновник — В.С. Радіонов, він же генеральний директор підприємства «Пентопак»). Завважте, орендатор мав побудувати торгово-офісний розважальний центр.

За договором оренди, «Біопром» сплачує найнижчу орендну ставку по місту - 1,5% від оцінки землі в центрі міста! Чому такі преференції та поблажливість для окремого підприємства «Біопром», про діяльність якого ніхто не чув? Дивина та й годі!

Дивимось далі. Автостоянка, розташована на місці згорілого клубу. Колись вона сплачувала чималу орендну плату до міської казни. Тепер, згідно з договором суборенди, платить підприємству «Біопром». Але ж чому? Пояснення треба чекати від міської влади.

Незабаром місцеві вибори. Що, знову будуть обіцяти відродити Будинок культури? Чи може щось іще пообіцяють? От чи повірять городяни знову обіцянкам, питання!

Іван ПЕТРОВ, член координаційної ради, Громадський рух «Наш дім Бориспіль»

P.S. Громадський рух «Наш дім Бориспіль» не обмежується висвітленням проблем будівництва Будинка культури. Ми будемо піднімати на поверхню всі проблеми нашого міста і ставити «незручні» запитання відповільним. Ми за правду! Знаємо, що наша робота тільки спрямована на розвитку нашого дому – Борисполя!

Якщо Ви не байдужі, якщо хочете в цьому нам допомагати, чекаємо за адресою: м. Бориспіль, вул. Січнева, 1

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
мешканці, Бориспіль, громада
Оцени новость →
Просмотров: 922
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме