АвторизаціяРеклама

» » Слуги народу - хто вони

Слуги народу - хто вони

Новини в Борисполі

Слуги народу - хто вони Бориспіль поділений на округи. На кожному із них працює по два депутати міської ради. Точніше, мали б працювати – ситуація після невеликої екскурсії більшістю округами міста говорить про те, що, здебільшого, слуги народу забули про своїх виборців... до наступних виборів. Про це заявили майже всі, з ким довелось поспілкуватись під час опитування.

Чому так всі рвуться у депутати? Складається враження, що не через те, що хочуть гордо носити статус «народний обранець» і стати батьком для своїх виборців. Може, десь і є такі депутати, але щось мало віриться. Бо не йдуть зараз у депутати просто заради того, аби на якійсь вулиці залатати яму чи вирішити у якійсь висотці питання із теплопостачанням. Не ті вже часи і принципи, не той погляд на життя, не ті «запроси». Мова про депутатів міських і районних рад. А про «вищих» народних обранців уже говорено-переговорено, аж оскому набито.

І якщо раніше, за радянських часів, при прийнятті рішення про початок своєї депутатської кар’єри кандидати керувалися почуттям патріотизму і принципами партії, то тепер у кожного свої принципи і закони, а ще – плани на своє депутатське майбутнє. Кожним із нинішніх депутатів керує чи то жага до збагачення, чи омріяний статус депутата і політична кар’єра, чи нестримне бажання вирішити завдяки «депутатськості» свої проблеми.

І хоча недоторканності наші, місцеві, не мають, та вони влаштовують її собі самі. Втім, як і всі блага, аби, так би мовити, працювалося легше як депутату. Насправді ж тих, хто вдень і вночі працює на благо виборців, у міській раді одиниці. Трапляються і такі, які про свій округ лише чули або були на ньому лише під час агітації. Київ, звідки вони, їм рідніший. А Бориспільщина – так, плацдарм для втілення своїх задумів. Трохи більше тих, хто разом із виконанням своїх депутатських обов’язків і про себе, рідного, не забуває. Минули вже часи, коли депутати ходили на свою роботу пішки або ж продовжували їздити на тій же автівці, що і до депутатства. Часто після каденції-другої купується нова автівка, а земельна ділянка, що на початку депутатської роботи так ретельно приховувалася, починає виставлятися на продаж або ж забудовуватися.

Як риба у воді, почуваються депутати, які у міській раді вже не першу каденцію. Здавалося б, зробили дещо для себе в першій каденції, то тепер, у другій чи третій, попрацюйте і для людей. Аж ні. Про округи і людей на них згадають лише за деякий час до наступних виборів. Тоді ж і гроші на асфальтування знайдуться, і з’явиться невідомо звідки непереборне бажання за свого рідного виборця перегризти глотку у міській раді, саме тоді і відбудеться чергова частина брехливого театрального дійства «Депутат і його виборці». А ми, як завжди, будемо недовірливо її дивитися, зітхати і таки голосувати за якогось найправдивішого, на нашу думку, кандидата, заспокоюючи себе, що, може, хоч цей допоможе…

ДЖерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, депутати
Оціни новину →
Переглядів: 1108
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
2 Спам
Вторая статья Юлии, что я прочитал. Не могу не отметить злободневность, хороший стиль автора. Чувствуется так же, что автор действительно пишет о том, что ему (простите, - ей) не безразлично. Юля, читаю Ваши статьи с удовольствием. Так держать!
avatar
0
1 Спам
Десять років живу на своїй вулиці, не разу, не одного депутата не бачив і не чув.
avatar

Новости по теме