АвторизаціяРеклама

» » Ситуація на пішохідному переході

Ситуація на пішохідному переході

Новини Борисполя

Кожен може опинитися на місці пішохода, ситуацію з яким хочу описати. Трапилось це нещодавно в Борисполі. Добре, що все закінчилось добре. Уявіть перехрестя з пішохідним переходом. Світлофора немає, але є регулювальник. Для чого його там поставили, зрозуміло — щоб розвантажити дорогу, бо чекали на високих гостей. От він і розвантажував. Вийде на проїжджу частину, притримає автомобілі на головній, щоб випустити з другорядної, закінчить, потім махне палицею — їдьте — і знову на пост.

Під час однієї з таких рокіровок до переходу підійшов пішохід. При цьому відбувається наступне: інспектор притримує автомобілі — пішохід наближається до зебри, мікроавтобус у першому ряду гальмує — пішохід на переході, в другому ряду легковик — пішохода через мікроавтобус не бачить, інспектор дає добро їхати — водій легковика їде, але в останню мить помічає пішохода і встигає пригальмувати.

Стало цікаво, чи бачив інспектор пішохода. Підійшов, перепитав. Виявляється, не бачив. Але що йому з того? Відповідно до правил дорожнього руху, водій зобов’язаний пропустити пішохода, особливо на нерегульованому переході. Не пропустив — порушник, збив чи покалічив — злочинець.

Тільки тут ситуація двояка, бо регулювальник подав жезлом знак, що дозволяє рух автомобілям. Вони й поїхали. Що врятувало людину, важко відповісти напевне. Можливо, добра реакція водія. Можливо, його досконалі знання ПДР. Що б воно не було, всім без виключення варто пам’ятати, що водій бачить інспектора ДАІ завжди, пішохода — в останню мить.

Павло МАГДЕНКО, "Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини"

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 996
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою