Працюючи упродовж уже багатьох років у Бориспол" />
АвторизаціяРеклама

» » «Сільпо» воно і в Борисполі «сельпо»

«Сільпо» воно і в Борисполі «сельпо»

Новини у БорисполіПрацюючи упродовж уже багатьох років у Борисполі, супермаркет «Сільпо» так і не досягнув гідного рівня обслуговування та якості продукції – нічого суперового (хоча це й супермаркет) у ньому немає. Усе посереднє, а то й гірше. І це не тільки власна думка та власне спостереження прискіпливого журналіста, а й громадська думка, до якої б, якщо керівництво установи чи магазину грамотні, треба було б дослухатися.

Знову працює лише дві каси, знову довгі черги і задуха у приміщенні – це «Сільпо». Купували півхлібини, а пробили цілу буханку – теж «Сільпо». Заплатили гроші за красиве і блискуче м’ясце в упаковці, а вдома ледь не блювали від його запаху – той же магазин. Ось таких «бліх» можна назбирати багато. Та вони і самі напрошуються бути поміченими, не треба і вишукувати. Варто лише час від часу відвідати цей торгівельний заклад і порівняти його з іншими. Ті теж не без гріха, але такого букету мінусів не знайшла в жодного.

А у «Сільпо» ж працює зворотний зв’язок із покупцями, навіть на пакетах зазначено, що, якщо маєте зауваження, повідомляйте нам про них. Тож чи то люди такі пасивні, чи просто одній із найбільших торгівельно-промислових груп України, власниці серед усього іншого і супермаркетів «Сільпо», Fozzy Group просто начхати на умови, у яких скуповуються люди в цьому магазині у Борисполі. Та не дуже дбають про комфорт своїх відвідувачів і місцеві керівники «Сільпо», не те, що згадані магнати. Згадати хоча б зиму, коли площа перед цим магазином перетворюється на каток, а до роботи працівники закладу беруться лише після того, як їх носом у це ткне місцева влада. Та і то з великою неохотою, ніби відлякуючи людей, щоб тих до їхнього магазину менше заходило. Незрозуміла політика!

Ой, а чого варті вечори біля «Сільпо»! Це щось незабутнє! І нащо, скажіть, той парк, якщо чудовим громадським вечірньо-нічним (адже магазин працює цілодобово) місцем для гультяїв і п’яниць є територія біля цього закладу. Ось тут уже молодь відривається на повну, трощачи, засмічуючи усе навколо. А ще – б’ючи тих, хто попаде під руку. Мабуть, скоро красномовна назва «Синя площа», яку зараз у народі має площа біля магазину «Смак» на Головатого, приліпиться і до цієї площі. І по заслузі їй буде і тому ж магазину, який, аби дбав про свій авторитет і хоч трішечки – про добробут і спокій міста, не дозволив би такого безчинства у себе під вікнами.

Юлія ГАМАН, Вісті

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Сільпо, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1805
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме