АвторизаціяРеклама

» » Бориспільська швидка допомога отримала допомогу від регіоналів

Бориспільська швидка допомога отримала допомогу від регіоналів

Новини у Борисполі

Бориспільська швидка допомога отримала допомогу від регіоналів Тяжка, напружена і відповідальна робота працівників бориспільської швидкої допомоги вимагає щиросердної віддачі, любові та поваги до пацієнтів, а також якісного надання медичних послуг. Та якщо у роботі не вистачає медичних засобів, що робити? Звернутися по допомогу до благодійників! Так і зробила наша швидка, звернувшись до Бориспільської міської організації Партії регіонів із проханням допомогти із найнеобхіднішим: бинтами, рукавичками та іншими засобами.

Звичайно, партійці не відмовили, адже медицина, як і інші галузі життєдіяльності міста, під чітким контролем та постійною допомогою цієї політичної сили. Неодноразово ми писали про допомогу регіоналів тому чи іншому відділенню лікарні. Тепер - черга служби «103».

Із купленими медичними засобами партійці завітали до швидкої допомоги, щоб керівництву вручити те, чого завжди бракує у роботі цієї служби. Під час вручення тривала розмова про роботу швидкої допомоги, її проблеми і успіхи, колектив… Усе це цікавить партійців, адже працівники швидкої дбають про здоров’я їхніх земляків, а тому допомога цій службі - свята справа. Таким чином регіонали дбають про здоров’я бориспільців, які, безумовно, є частиною нашої української сім’ї великої країни!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, регионали, швидка допомога
Оціни новину →
Переглядів: 793
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою