АвторизаціяРеклама

» » Штучна водойма у Борисполі стане болотом

Штучна водойма у Борисполі стане болотом

Новини в Борисполі

Штучна водойма у Борисполі стане болотом У районі приватного сектору, між вулицями Панаса Мирного і Московською, є водойма, яка і привернула нашу увагу. У другій половині 60-их років минулого століття, коли почалось масове заселення міста, в цьому районі знаходилася природна впадина, тому всі талі і дощові води стікали сюди, що призводило до підтоплення прилеглих будинків.

Тоді з цим явищем жителі району вирішили боротись всією громадою. Мешканцями були зібрані кошти, за які була викопана яма для стоку води. Може коли копали, було випущено на волю якесь природне джерело, бо на тому місці відтоді з’явилося справжнє озеро, яке стало окрасою цієї місцевості.

Цілі родини збиралися тут, щоб влаштувати «пікніки». Влаштовували толоки і прибирали прилеглу територію. Місцем відпочинку озеро перестало бути з середині 90-их років. Відтоді прибирати територію ніхто не хоче, і з водойми та її берегів зробили сміттєзвалище.

Озеро літньою порою перетворюється на пральню і лазню для людей, які не мають постійного місця проживання. Вони прямо при всіх миються у водоймі і перуть свої речі, розвішуючи їх на тинах і деревах. Мешканці сусідніх вулиць, щоб не платити комунальним службам за вивезення сміття, знайшли простий вихід із ситуації: вони несуть його до озера і залишають там.

Під час виборів 2006 і 2011 років вже піднімалося питання про врятування цієї території. На прохання про допомогу міська влада відповіла згодою. Але відтоді так нічого і не змінилось.

От і перетворюється ця унікальна водойма на сміттєзвалища. Час летить, потрібно рятувати озеро, доки ще не пізно, а то виходить, як у словах пісні: «Що маємо, не бережемо, загубивши – плачем».

Автор: Олександр ВАКУЛЕНКО, Вісті

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
вул. Панаса Мирного, Вісті, Бориспіль, озеро, вул. Московська, новини
Оціни новину →
Переглядів: 1482
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
1
1 Спам
Честно говоря ничего плохого не вижу в том что там моются бездомные. Во-первых им же где-то надо это делать хоть изредка. а Во-вторых скажите спасибо что они вобще моются.
avatar

Новости по теме