АвторизаціяРеклама

» » Шкільний автобус від прем’єра

Шкільний автобус від прем’єра

Новини з району

Вперше за роки незалежності України до Щасливського НВК Бориспільського району на Свято Першого дзвоника завітав Прем’єр-міністр. Хлібом-сіллю зустрічали керівника Кабміну Миколу Азарова, губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка, голову Бориспільської РДА Анатолія Ольшанського.

Директор школи Юрій Йовбак, який був головним організатором урочистостей, щиро привітав школярів з початком навчального року. Він подякував приватним підприємцям за спонсорську допомогу під час ремонту, а сільському голові Миколі Шмаюну — за виділення земельних ділянок для будівництва житла п’ятьом педагогам школи.

Виступаючи перед чисельною аудиторією, голова Київської ОДА запевнив, що у цьому році усі школи області будуть комп’ютеризовані і підключені до Інтернету. А незабаром на Київщині відкриють двері для школярів ще 10 нових шкіл. Окрім того, Анатолій Присяжнюк подарував навчальному закладу мультимедійний комплекс. А голова райдержадміністрації Анатолій Ольшанський привіз для першокласників читанки, які закупили для дітлахів усього району.

Радо вітали оплесками Прем’єр-міністра, який подарував освітньому закладу новий шкільний автобус. Микола Азаров привітав школярів та вчителів зі святом, висловив захоплення навчально-виховним комплексом і наголосив, що оновлення і будівництво шкіл та забезпечення їх шкільними автобусами — одне із головних завдань Уряду. Як почесний гість, Микола Янович привів на перший урок разом із першою вчителькою наймолодших учнів.

Відвідали перші особи держави, області і району стадіон міжнародного зразка — гордість Щасливого. Микола Азаров поспілкувався із юними футболістами і тренерами, спробував забити м’яча, якого спіймав вправний воротар. Прем’єр також відповів на запитання журналістів.

Урочиста лінійка була по-справжньому святковою, а дітлахи і мешканці села — щасливими, адже до них завітало багато відомих людей. До Щасливського НВК привів свого 6-річного сина Дмитро Гордон, але одразу до другого класу, оскільки хлопчик має гарну дошкільну підготовку. Народна артистка України Наталя Бучинська привітала усіх піснею «Моя Україна». Казкові герої, посмішки дітлахів, море квітів, вітання першої вчительки і 11-класників, перший день за партами і перший дзвоник — все назавжди запам’ятається першокласникам. Адже, незважаючи на дощову похмуру погоду, сонце все ж перемогло, і свято відбулося на подвір’ї школи. Хочеться вірити, що і навчальний рік буде таким же світлим і радісним.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 989
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою