АвторизаціяРеклама

» » Усе шито - крито (анонс Терміналу №8)

Усе шито - крито (анонс Терміналу №8)

Огляд газет

Усе шито - крито (анонс Терміналу №8) У минулий понеділок, 11 березня Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук та його перший заступник Микола Корнійчук провели прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ щодо публікації у місцевій газеті про будівництво у Борисполі складів з небезпечними відходами.

Відповідно до вимог, кожна організація, що займається роботами, пов’язаними з небезпекою для життя, має зробити оголошення про свої наміри.

Наприклад, надрукувати в газеті повідомлення і почекати місяць.

Якщо хтось із мешканців зателефонує і висловить свою незгоду, тоді у представників влади є підстави для відмови. Саме так законодавець передбачив можливість простих людей впливати на ці процеси.

У цьому випадку все пройшло не зовсім коректно. На початку 2012 року на адресу міської ради надійшли листи від ТОВ «УНВВЦ» «Сучасні екологічні технології» та ТОВ «Пріста Рісайклінг Україна». Ці два товариства просили надати їм дозвіл на ведення своєї діяльності, пов’язаної зі збором небезпечних відходів: фарб, лаків, барвників, пігментів, пестицидів, гербіцидів, відпрацьованих батарей акумуляторів та іншого. До листів додавалось по примірнику газети «Ринок Бориспіль», де й були надруковані наміри цих товариств.

Докладніше про прес-конференцію та ситуацію яка розгорнулася за участі місцевої газети, читайте у газеті «Термінал:» №8(91) від 15 березня 2013 року.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Крито, термінал, Шито
Оціни новину →
Переглядів: 1343
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою