АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. Шість днів через Бориспіль буде складно проїхати автотранспортом

Шість днів через Бориспіль буде складно проїхати автотранспортом

Новини Борисполя

Шість днів через Бориспіль буде складно проїхати автотранспортом Від сьогодні і до середи (з 9 до 14 липня 2021 року) рух до летовища "Бориспіль" і звідти тимчасово обмежений для руху транспорту. Обмеження пов’язані з ремонтними роботами на відрізку автодороги Київ-Харків-Довжанський (під’їзд до аеропорту Бориспіль – 33-34 км – див. світлину – червона лінія). Про це нам повідомили в Патрульній поліції міста Борисполя.

Таким чином, щоб потрапити на територію летовища "Бориспіль", водіям доведеться їхати аеропортівським мостом (зелена лінія). Щоб виїхати з "Борисполя" в напрямку столиці, рух спрямований через розворот, що знаходиться за мостом, не заїжджаючи в міську зону (синя лінія). Там навіть встановили тимчасовий світлофор. А це, в свою чергу, стало причиною для утворення довжелезних автомобільних черг. Тому виїхати або в’їхати в Бориспіль стало черговим випробуванням для автомобілістів.

Зі свого боку радимо завчасно обирати об’їзні маршрути руху, щоб не стояти подовгу в заторі. Як варіант, краще взагалі відмовитися від проїзду Борисполем на цей період.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
обмежений, Бориспіль, аеропорт, дороги, Ремонт, РУХ
Оціни новину →
Переглядів: 1019
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1
Довбойоби зі своїм ремонтом
avatar

Новини за темою