АвторизаціяРеклама

» » Що відомо про замінування Бориспільського суду

Що відомо про замінування Бориспільського суду

Новини Борисполя

Що відомо про замінування Бориспільського суду Повідомлення про замінування приміщення, де розташований Бориспільський міськрайонний суд надійшло в середу 23 квітня 2020 року. Зателефонував невідомий, який поінформував, що в приміщенні суду (місто Бориспіль, вулиця Київський шлях, 72 – прим.ред.) знаходитиься бомба і відключився. За вказаною адресою терміново виїхали всі відповідні служби.

Оскільки "мінували" суд, який знаходиться в будівлі Бориспільської міської ради, працівники поліції евакуйовавали як працівників суду, так і працівників міськради. Місце огородили застережними стрічками, а фахівці вибухотехнічної служби розпочали пошук вибухонебезпечного предмета.

Пошуки тривали кілька годин. На щастя інформація про замінування не підтвердилась – вибухотезніки нічого не знайшли. Станом на третю годину дня суд, як і Бориспільська міська рада, відновили свою роботу.

Відомо, що того дня в Бориспільському міськрайонному суді мали розглядати чимало справ, у тому числі три резонансні. Через хибне повідомлення про замінування, деякі засідання вимушено перенесли. Є припущенн, що таким чином хтось намагався зірвати якесь засідання суду.

Звертаємо увагу, відповідно до ст. 259 Кримінального кодексу України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, карається позбавленням волі на строк до 6 років. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, карається позбавленням волі на строк до 8 років.

Порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Варто запам’ятати, набираючи номер телефону екстреної служби та повідомляючи про хибний виклик, особа не тільки порушує закон, але й ризикує життям інших людей.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, суд, замінування
Оціни новину →
Переглядів: 332
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою