АвторизаціяРеклама

» » Що сталось у Борисполі в період із 12 по 20 березня 2016 року

Що сталось у Борисполі в період із 12 по 20 березня 2016 року

Новини у Борисполі

Що сталось у Борисполі в період із 12 по 20 березня 2016 року 12 березня в смт. Васильків проходив ХVIII обласний конкурс у рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют» відділу народних інструментів (баян, акордеон). У конкурсі взяв участь оркестр «Гармоніка» під керівництвом Мордовіної Т.І., який зайняв І місце.

14 березня в БДМШ відбувся відкритий академічний концерт відділення сольного співу, в якому взяли участь учні класу викладачів М.Дзюби, Н.Процької, Д.Осіпової.

15 березня в БДМШ відбувся відкритий академічний концерт відділу струнних інструментів, у якому музичні твори виконали учні класу викладачів О.Іванець, Е.Усубова, Л.Пантюхіної, А.Якушиної, І.Зелінської, А.Дєгтярьової, Н.Завалій. На концерті були представлені інструментальні ансамблі малих форм.

15 березня о 17:00 в актовій залі Бориспільської міської ради відбулась урочиста Посвята в члени Молодіжного парламенту міста Бориспіль. Презентував перші досягнення парламенту його голова Юрій Панчук.

Члени Молодіжного парламенту отримали посвідчення та значок з Брендом міста Борисполя «Почни тут», які їм вручали керівники міста. Музичний дарунок для Молодіжного парламенту з цієї нагоди подарувала делегація Студентської ради Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім.Г.Сковороди.

16 березня о 15.00 в актовій залі міської ради доктор соціальної економіки, доцент Папського Григоріанського університету, Президент Академії Етики та Економіки Зиновій Свереда прочитав лекцію «Примирення між минулим і сучасним: Митрополит Андрей Шептицький». У рамках заходу відбулась зустріч із Блаженнішим Архієпископом-емеритом Любомиром Гузаром. На лекцію завітало керівництво міста, представники релігійних конфесій Борисполя та бажаючі. До уваги присутніх була представлена виставка вишитих ікон майстринь нашого міста та коротка інформація про видатну постать Митрополита Шептицького.

16 березня відбувся ХVIII обласний конкурс у рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют» відділ струнних інструментів (струнно- щипкові). В конкурсі взяли участь вихованці БДМШ. За підсумками конкурсу ІІ місце посів Станіслав Федоров (викладач Дєгтярьова А.Г.), IV місце – дует гітаристів: А.Куник, З.Залізний (керівник Солдатенко В.І).

16 березня в Бориспільському державному історичному музеї (відділ «Сучасний Бориспіль») відбувся майстер-клас із текстильної іграшки «Зайчик-мотанка» члена Спілки митців Борисполя Юлії Римар. На заняття до майстрині завітали учні 3-А і 4-А класів Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського» на чолі з вихователем групи продовженого дня Тетяною Литвиненко.

17 березня солістка Національної філармонії України Лариса Степанівна Деордієва представила свою сольну програму, яка складалась із творів С.В. Рахманінова. У виконанні солістки прозвучали фортепіанні твори великої форми, варіації на тему Кореллі, фортепіанна соната №2.

Далі звучали твори фортепіанної мініатюри: музичний момент, етюд-картина та відомі прелюдії соль мінор та соль-дієз мінор. Вершиною лірики С.Рахманінова є Вокаліз опус 34, №14, який музикант присвятив Антоніні Неждановій. На концерті цей твір звучав у перекладенні З.Кочіша.

20 березня о 17.00 в актовій залі міської ради пройшов музичний вечір пам’яті відомої виконавиці Анни Герман. Під час заходу був продемонстрований документальний фільм про співачку, розповіджали цікаві і маловідомі факти з її біографії, виконували пісні із репертуару Анни Герман.

ДЖерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, стрічка новин, головні новини
Оціни новину →
Переглядів: 901
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою