АвторизаціяРеклама

» » СБУ затримала Бориспільського суддю, який незаконно роздав 559 ділянок та зник

СБУ затримала Бориспільського суддю, який незаконно роздав 559 ділянок та зник

Інциденти

Співробітники СБУ затримали суддю Бориспільського міськрайонного суду, який перебував у загальнодержавному розшуку за скоєння посадових злочинів. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Використовуючи особливі державні повноваження, 51-річний суддя виніс на користь третіх осіб низку постанов та ухвал. Цими рішеннями скасовувалася реєстрація 559 державних актів про право власності фізичних осіб на земельні ділянки (паї), в межах Гірської та Щасливської сільських рад Київської області, а також блокувалася робота одного з міжгалузевих виробничо-кооперативних об’єднань.

Співробітниками СБУ було викрито факти корупції і злочинні схеми, за допомогою яких здійснюються протиправні оборудки із землею, зібрано матеріали, які стали підставою для порушення наприкінці 2007 року прокуратурою Київської області кримінальної справи за ознаками скоєння злочину, передбаченого статтею 375 Кримінального кодексу України. (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови).

Зважаючи на особливий статус судді, Верховна Рада України мала надати згоду на його затримання та притягнення до кримінальної відповідальності. Поки в установленому законом порядку питання розглядалося у Парламенті, зловмисник зник з постійного місця проживання. У листопаді 2009 року Верховна Рада України прийняла постанову про звільнення судді із займаної посади Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

У результаті проведених СБУ оперативно-розшукових заходів, екс-суддю було розшукано та у квітні цього року затримано у Києві й передано слідчим прокуратури.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 891
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою