АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Суспільство
  4. »
  5. СБУ попереджає про вірус-здирник

СБУ попереджає про вірус-здирник

Суспільство

СБУ попереджає про вірус-здирник Служба безпеки України застерігає громадян не стати жертвами шахрайської схеми, яку протягом кількох останніх днів невідомі впроваджують через мережу інтернет.

Зловмисники поширюють шкідливу програму-вимагач Access Download Manager, за допомогою якої блокують роботу операційної системи і вимагають від її користувача перерахувати кошти для відновлення працездатності комп'ютера.

"Під час активізації цього вірусу на екрані комп'ютера з'являється повідомлення про порушення ліцензійних умов при використанні інтернету, а також номер електронного гаманця одного з банків, на який необхідно перевести понад 2 тисячі гривень", - повідомляє прес-служба відомства.

"З метою психологічного впливу на користувачів, правопорушники використовують офіційні логотипи Служби безпеки України, намагаючись створити у громадян враження, що їх програмне забезпечення блокує спецслужба", - додали силовики.

Багато українців вже звернулася в СБУ з скаргами на блокування роботи комп'ютерів і вимагання грошей за повторне підключення. СБУ вживає заходів, спрямованих на розшук правопорушників.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Україна, новини, інтернет, СБУ
Оціни новину →
Переглядів: 1342
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою