АвторизаціяРеклама

» » Сайти по Бориспільськи: огляд і зовнішній аналіз міських сайтів

Сайти по Бориспільськи: огляд і зовнішній аналіз міських сайтів

Колонка редактора

Сайти по Бориспільськи: огляд і зовнішній аналіз міських сайтів Заглядаючи в майбутнє нашого міста, мені важко уявити його європейським, поки ми не перестанемо користуватися принципом «для Борисполя зійде». У всесвітній мережі інтернет таке ставлення не проходить.

Саме тому, в 2011 році, я почав серію публікацій під заголовком «Сайти по Бориспільськи», які були опубліковані в газеті «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини». У цих статтях я поділився своєю думкою про помилки і незручності при перегляді офіційних міських сайтів.

На жаль, з того часу мало що змінилося. І тому, я вирішив продовжити серію публікацій, де буду проводити огляди і зовнішній аналіз виключно! Бориспільських сайтів (комерційних, аматорських і т.д.), без прив'язки до офіціозу. Тим самим буду знайомити читачів з сайтами які є у наших жителів або компаній, що працюють в Борисполі.

Мої публікації несуть виключно рекомендаційний характер, я озвучую особисту думку виходячи з досягнутих знань в цій області.

Якщо ви нормально і адекватно сприймаєте здорову і конструктивну критику - пропонуйте свої сайти, огляди яких будуть опубліковані. Кожен огляд і аналіз буде написаний і озвучений, сподобається він вам чи ні. Також, в заявці можна вказати на що звернути особливу увагу (в разі якщо ви дійсно вирішили переробляти / виправляти помилки). Посилання на сайти для огляду можна відправляти на електропочту info@borispol.org.ua (вказуйте в темі: Огляд сайту).

Нагадаю, раніше я провів огляд, а також аналіз оновленого сайту Бориспільської міської ради і опублікував матеріал Бориспільська влада заплатила 20000 гривень за безкоштовний шаблон сайту міськради.

П.С. Щоб уникнути незручних моментів і нудних пропозицій, усувати помилки і переробляти будь-що на вашому сайті - немає ні найменшого бажання. Змушуйте людей, які це робили, виправляти свої помилки або повністью переробляти сайт.

Засновник проекту «Це Бориспіль», Дмитро Гуцало (Kristoffor)

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
борисполь, бизнес, колонка редактора, Сайты по Бориспольски
Оціни новину →
Переглядів: 1141
Рейтинг: 4.4/7

Коментарі

avatar
1
1
Отличная идея!
А где ссылка на обзор городского сайта? Интересно почитать!
Там ссылка ведёт на сам сайт )
avatar
0
2
поправили ссылку ))
avatar

Новини за темою