АвторизаціяРеклама

» » Робота поліції міста Бориспіль у період із 7 по 9 листопада 2016 року

Робота поліції міста Бориспіль у період із 7 по 9 листопада 2016 року

Кримінал в Борисполі

Робота поліції міста Бориспіль у період із 7 по 9 листопада 2016 року 7 листопада до чергової частини поліції в аеропорту «Бориспіль» звернувся працівник компанії «МАУ», щоб передати закордонний паспорт 67-річної громадянки України та папку з документами, знайдені в літаку.
В папці виявили номер телефону туроператора, завдяки чому вдалось знайти власницю документів. Та зателефонувала поліцейським і повідомила, що пришле водія, оскільки знаходиться в місті Біла Церква. Водієві, під розписку, і були повернуті документи.

***

8 листопада екіпаж поліції зупинив автомобіль марки «БМВ». Перевіряючи документи, патрульні запідозрили, що реєстраційний документ підробний. Під час перевірки по базі, виявилось, що номер у реєстраційному не співпадає. Водія, разом із автомобілем, доставили до Бориспільського відділу поліції для прийняття рішення згідно з чинним законодавством. Автомобіль, за рішенням слідчого, залишено на території віділу для подальшого зберігання.

***

9 листопада, під час патрулювання, екіпаж помітив автомобіль «Опель Вектра», в якого не працював правий стоп-сигнал. Перевірка реєстраційних документів показала, що свідоцтво, можливо, має ознаки підробки. Крім того до номерів агрегатів могли вносити зміни кустарним способом. Даний автомобіль було супроводжено до Бориспільського відділу поліції. Слідчий іномарку вилучив та залишив на штрафмайданчику для проведення подальших процесуальних дій.

Також у цей день була затримана ще одна машина такої ж моделі з підробленими документами.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, поліція, робота поліції
Оціни новину →
Переглядів: 878
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою