АвторизаціяРеклама

» » Робота кипить

Робота кипить

Новини у Борисполі

Особливо не сподіваючись на допомогу «згори», ЗОШ №6 самотужки проводить на своїй території благоустрій, родзинкою якого є висадження випускниками школи бузкового скверу.

Усе необхідне для весняного марафету працівники закладу на чолі із керівником Вірою Мазурою дістають самотужки: хто приносить до закладу кущі бузку для висадження, кому під силу залучити на допомогу спонсорів, а у кого краще виходить власне виконувати роботи, аби на території закладу було так же затишно і охайно, як вдома у кожного.

Задіяні у цьому процесі як вчителі, так і старші учні: окрім загальношкільного суботника, проведеного на території закладу 8 квітня, прибирання проводиться щоденно, поки усе заплановане не буде зроблене. Так при допомозі начальника дільниці водопровідно-каналізаційних мереж Івана Дзюбенка заклад отримав землю для клумб та спортивних майданчиків, а також пісок. Посприяв пан Дзюбенко і у ремонті водопроводу і каналізаційних систем санітарної зони школи. Окрім цього, у ЗОШ №6 провели вирізку сухих гілок, дерев та кущів; побілили та обкопали дерева на території закладу та на прилеглих територіях, побілили бордюри; надали спортивному майданчику естетичного вигляду. Завдяки керівнику підприємства «Моріон» Юрію Шелудьку із території закладу були нарешті прибрані будівельні плити та стовпи. Директор «Бориспільводоканалу» Олександр Гануш відгукнувся на прохання поміняти на каналізаційних колодязях неякісні плити та люки.

Невирішеними поки що залишаються давні проблеми закладу: відсутність огорожі з тильного боку школи, утилізація недіючого пожежного гідранта та зовнішнього напівзруйнованого туалету і тиру. На місці двох останніх, зокрема, через те, що школа не обгороджена, збирається молодь, а після таких посиденьок завжди залишаються порожні пляшки та, що найстрашніше, – шприци! Вирішити самотужки питання обгородження ЗОШ №6 працівникам закладу не під силу, тож у цьому обіцяє допомогти місцева влада. Постійно надає допомогу директор БКБМ Ігор Шалімов. Від нього очікується допомога у вигляді бордюрів для клумб. Заклад має надію, що і обіцянка депутата округу, де знаходиться школа, Володимира Шалімова упорядкувати зруйнований тротуар біля центрального входу таки буде втілена у життя. А на початок травня у закладі заплановане висаджування квітів у рамках проведення акції «Парад квітів біля школи».

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 865
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою