АвторизаціяРеклама

» » Ринок «Зоряний» запрацював на повну

Ринок «Зоряний» запрацював на повну

Події в Борисполі

Із вересня бориспільський ринок розгорнув свою роботу на повну: близько 150 торгових місць пропонує відвідувачам широкий асортимент товарів, а нові для ринку послуги – ломбард, ювелірна та швейна майстерні, ремонт побутової техніки та мобільних телефонів – приємно здивують. Тож не проґавте шанс побачити оновлений ринок і відчути якість обслуговування.

Неприємною звісткою для багатьох стало те, що ринок «Зоряний» свого часу постраждав через пожежу. Адже це місце для багатьох бориспільців, а також транзитних подорожуючих було незамінним для здійснення покупок. Та минув час, ринок потроху відбудовувався (у той час працював лише фасад із тортами, напоями та квітами), і ось тепер із першого місяця осені він люб’язно відкрив свої обійми назустріч відвідувачам, адже «Зоряний» запрацював на повну!

Приємно, що на сьогодні заповнилося близько 150 торгових місць, тобто, окрім того, що до роботи повернулися усі підприємці ринку, які працювали на ньому до пожежі, відкрилися й нові торгові павільйони. Тож тепер, окрім усього іншого, на «Зоряному» можна придбати дитячі речі та якісне дитяче харчування, чоловіче та жіноче взуття, стильну постільну білизну, а також відвідувачів приємно вразить асортимент найбільшого у місті стокового магазину, який розмістився саме на цьому ринку. Приємно повідомити і те, що на ринок нарешті повернувся магазин «Космо», розширився загальний асортимент товару, збільшився і став комфортнішим овочевий ринок. Тепер асортимент «Зоряного» просто вражає. Та й підходи до торгівлі тут сучасні. Умови для купівлі усього необхідного – якнайкращі. Відтак він запрошує до себе як відвідувачів, так і бажаючих розгорнути свій бізнес підприємців.

Бо усе робиться задля комфорту: лише бери і торгуй, або ж купуй, що бажаєш. І на досягнутому керівництво ринку зупинятися не збирається. На сьогодні воно зайняте господарськими питаннями, які мають зробити умови перебування на ринку ще більш комфортними та зручними. Так, ще добудовується великий торговий павільйон, закінчене асфальтування території ринку, вирішене питання із освітленням усієї території ринку.

А поки триває остаточне завершення ремонтних робіт на «Зоряному», блискучі торгові ряди гостинно запрошують відвідувачів до співпраці!

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, ринок, зоряний
Оціни новину →
Переглядів: 1149
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме