АвторизаціяРеклама

» » Ринки Борисполя залишили на карантині

Ринки Борисполя залишили на карантині

Новини Борисполя

Ринки Борисполя залишили на карантині На спільному засіданні Бориспільської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке провели 2 квітня 2020 року, прийняли одноголосне рішення щодо заборони торгівлі на ринках у місті Борисполі. Як було зазначено, було прийняте саме таке рішення, оскільки є велика ймовірність для поширення інфекції. Адже всіх вимог дотриматись неможливо.

При цьому комісія дозволила роботу продуктових магазинів, магазинів із кормом для домашніх тваринок, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом розташованих на території ринків. Контроль за дотриманням цих положень покладений на поліцію та працівників Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, щоб знизити ризики поширення вірусної інфекції COVID-19, комуніальні служби міста Бориспіль проводять дезінфекційні заходи в житловлих, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах; щоденно дезінфікують проїжджі частини доріг, тротуари, прибудинкові та інші території мікрорайонів міста, що прилягають до лікувальних закладів міста.

Варто додати, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук озвучив інформацію для журналістів ТРС "Бориспіль", що в місті (станом на 01.04.20 р.) офіційно зареєстровано 6 підтверджених лабораторно захворювань на коронавірус. Зафіксовані особи, які контактували з хворими, а таких близько 30-ти. Він також повідомив, що на боротьбу з непоширення вірусної інфекції з міського бюджету – на потреби лікарні – виділено 4,4 мільйона гривень. Також було довиділено 5 мільйонів 387 тисяч гривень на комунальну сферу.

Команда інтернет-видання "Це Бориспіль" закликає всіх берегтися та бути здоровими.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
заборона, ринки, Бориспіль, коронавірус
Оціни новину →
Переглядів: 2291
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою