АвторизаціяРеклама

» » Результати третього туру Першої ліги Бориспільського району з футболу

Результати третього туру Першої ліги Бориспільського району з футболу

Новини спорту

Результати третього туру Першої ліги Бориспільського району з футболу У третьому турі Першої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу відзначився ФК "Сеньківка" зігравши з ФК "Рогозів" із рахунком 9:0. Це найбільший результат ігор цього туру. Хоч сеньківська команда і забила стільки голів, їй вдалося лише піднятися вгору по турнірній таблиці на чотири позиції.

Отже, як розташувалися команди Першої ліги після ігор третього туру. В кінці таблиці поки що плетуться ФК "Рогозів" та ФК "Карань-2". Першій команді, як уже сказано, довелось несолодко. Програвши рогозівцям із рахунком 9:0 вони тільки допомогли суперникам набрати додаткові очки.

"Карань-2" теж не змогла обіграти ФК "Алекс-2", хоч і намагалась. Рахунок 3:2 не додав каранівцям очок, натомість "Алекс-2" отримала додаткові бали. Тепер вона, як і ФК "Сеньківка" та ФК "Вороньків" мають по шість очок, відстаючи від лідера Першої ліги – ФК "Алекса" – на три очка.

ФК "Біотех" не грав у третьому турі, тому тут все без змін – 1 очко і дев’ята позиція в таблиці.

ФК "Атлетік" та ФК "Ніка" залишилися при своїх 3 очках, як і в другому турі. "Атлетік" програв ФК "Алекса" з рахунком 5:1, а "Ніка" поступилась ФК "Вороньків" – 2:3.

У третьому турі ФК "Гора" зіграв із ФК "Золоче" в нічию, з рахунком 3:3. Це додало кожній команді всього по одному додатковому очку.

Раніше ми писали: У третьому турі Вищої ліги з футболу почали визначатися лідери чемпіонату

Таким чином, ситуація після третього туру Першої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу наступна:
ФК "Алекса" після трьох зустрічей має 9 очок. ФК "Сеньківка" набрала 6 очок. Також по шість очок мають ФК "Алекс-2" та ФК "Вороньків". У ФК "Золоче" 5 очок. На один бал менше в ФК "Гора" – 4 очка. ФК "Ніка" та ФК "Атлетік-2" набрали по три. За ними слідує ФК "Біотех" – 1 очко. Завершують турнірну таблицю ФК "Рогозів" та ФК "Карань-2" із нульовим результатом.

Інтернет-видання "Це Бориспіль" і надалі слідкуватиме за футбольними баталіями Чемпіонату Бориспільського району з футболу. Якщо ви хочете слідкувати за перебігом подій разом із нами, додавайтеся в групи "Це Бориспіль" або "Це Бориспіль LIVE" у Фейсбук.

Вболіваймо разом за свою команду.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, футбол, тур, перша, чемпіонат, третій, Бориспільський, ліга
Оціни новину →
Переглядів: 188
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою