АвторизаціяРеклама

» » Результати роботи поліції м. Бориспіль за листопад 2016 року в цифрах

Результати роботи поліції м. Бориспіль за листопад 2016 року в цифрах

Кримінал в Борисполі

Результати роботи поліції м. Бориспіль за листопад 2016 року в цифрах Патрульна поліція Борисполя відзвітувалася про свою роботу на протязі минулого місяця. Нижче публікуємо результати роботи патрульної поліції у цифрах за листопад місяць.

Дрібне викрадення чужого майна (ст. 51 КУпАП) – 1 постанова/протокол.

Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами, правил перевезення пасажирів, експлуатація водіями ТЗ, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах (ст. 121 КУпАП) – 22 постанови/протоколи.

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, правил обгону, стоянки, безпечного інтервалу або дистанції, проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху, не виконання водіями вимог про зупинку, залишення місця ДТП та порушення інших правил у сфері дорожнього руху (ст. 122 КУпАП) – 384 постанови/протоколи, із них 93 за проїзд на забороняючий сигнал світлофора.

Втеча з місця ДТП (ст. 122-4 КУпАП) – 9 постанов/протоколів.

В’їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонений (ст. 123-2 КУпАП) – 2 постанови/протоколи.

Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження ТЗ, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи ін. Майна (ст. 124 КУпАП) – 71 постанова/протокол.

Інші порушення правил дорожнього руху (ст. 125 КУпАП) – 2 постанови/протоколи.

Керування ТЗ особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом, а також не має при собі або не пред’явила поліса(договору) обов’язкового страхування (ст. 126 КУпАП) – 206 постанов/протоколів.

Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом і погоничами тварин (ст. 127 КУпАП) – 1 постанова/протокол.

Керування транспортними засобами особами, які перебували у стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння (ст. 130 КУпАП) – 47 постанов/протоколів.

Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових ТЗ автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами (ст. 132-1 КУпАП) – 1 постанова/протокол.

Пошкодження автомобільних доріг, створення перешкод для руху (ст. 139 КУпАП) – 1 постанова/протокол.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст. 152 КУпАП) – 1 постанова/протокол.

Дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП) – 8 постанов/протоколів.

Вчинення насильства в сім`ї, або не проходження корекційної програми (ст. 173-2 КУпАП) – 3 постанови/протоколи.

Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст. 175-1 КУпАП) – 39 постанов/протоколів.

Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п`яному вигляді (ст. 178 КУпАП) – 133 постанови/протоколи.

Завідомо неправдивий виклик (ст. 183 КУпАП) – 2 постанови/протоколи.

Злісна непокора (ст. 185 КУпАП) – 1 постанова/протокол.

Викликів на 102 – 1118.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
листопад, Бориспіль, поліція, робота поліції
Оціни новину →
Переглядів: 978
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою