АвторизаціяРеклама

» » Результати роботи Контрольно-ревізійного відділу в м. Бориспіль і Бориспільському районі за І квартал 2010 року

Результати роботи Контрольно-ревізійного відділу в м. Бориспіль і Бориспільському районі за І квартал 2010 року

Новини Борисполя

Результати роботи Контрольно-ревізійного відділу в м. Бориспіль і Бориспільському районі за І квартал 2010 року Як повідомив В. Бондаренко, начальник Контрольно-ревізійного відділу у м.Бориспіль і Бориспільському районі, основним завданням відділу є здійснення державного внутрішнього фінансового контролю за використанням бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу, використанням і збереженням державного майна, правильністю ведення бухгалтерського обліку і достовірністю фінансової звітності у підконтрольних установах. Метою такого контролю було і залишається встановлення фінансових порушень та вжиття заходів для відшкодування завданих порушеннями збитків і притягнення до відповідальності винних осіб.

У першому кварталі 2010 р. відділом проведено 7 контрольних заходів та 33 зустрічні звірки. Обсяг охоплених контролем фінансових та матеріальних ресурсів склав 95119,41 тис. грн. (в т. ч. загальнодержавні ресурси 25833,56 тис. грн., комунальні — 69285,85 тис. грн.). В ході проведення контрольних заходів виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1639,65 тис. грн. та фінансових порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 6027,10 тис. грн., а також втрат, допущених внаслідок неефективних управлінських дій, на суму 31,31 тис. грн. Усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1598,01 тис. грн. та порушень, що не призвели до втрат фінансових порушень, на суму – 5845,71 тис. грн.

За результатами контрольних заходів направлено 10 інформацій для прийняття управлінських рішень, по яких прийнято 4 управлінські рішення. До правоохоронних органів передано матеріали 3 контрольних заходів. Складено 14 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.164-2 КУпАП та направлено до суду 2 протоколи про адміністративне порушення законодавства при здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти (ст.164-14 КУпАП), притягнуто до відповідальності 14 осіб.

З метою підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам з питань здійснення державного фінансового контролю, забезпечення прозорості в діяльності органів ДКРС функціонує „телефон довіри”. Громадяни, посадові особи та працівники підприємств (установ, організацій) можуть повідомити за номером „телефону довіри” відому їм інформацію про порушення чинного законодавства при витрачанні державного чи комунального майна підприємствами (установами, організаціями) та про неправомірні дії (бездіяльність) службових осіб ДКРС при здійсненні ними своїх повноважень, при цьому назвавши своє прізвище, ім’я та по батькові, або ж залишити повідомлення анонімно.

Номери "телефонів довіри", за якими можна звернутися для надання інформації про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни:
Головне контрольно-ревізійне управління України – 8-044-425-38-39;
Контрольно-ревізійне управління в Київській області – 8-044- 285-51-99;
Контрольно-ревізійний відділ у м. Бориспіль і Бориспільському районі – 6-16-97.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільський район, Бориспіль, Контрольно-ревізійний відділ
Оціни новину →
Переглядів: 1157
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою