АвторизаціяРеклама

» » Революційна ситуація назріває

Революційна ситуація назріває

Новини у Борисполі

У вівторок, 16 листопада, у Києві відбулася чергова акція протесту проти прийняття нового Податкового кодексу. Організатори оголосили її безстроковою. Підтримати загальноукраїнський протест проти законів, які суперечать здоровому глузду, з’їхалися мешканці усіх регіонів України. За підрахунками, учасників акції під стінами Верховної Ради було 50-80 тисяч. Люди вийшли не лише на вулиці столиці, а й інших міст країни, аби захистити свої права. Серед приватних підприємців, працівників закладів обслуговування, таксистів, учених були пенсіонери, просто люди, яким не байдуже майбутнє України. Оскільки мова йде не тільки про знищення малого та середнього бізнесу, а і про втрату мільйонів робочих місць.

«Податковий кодекс — це тільки перша ланка плану знищення середнього класу. За ним піде Митний кодекс, Трудовий кодекс і завершиться це переходом власності і підприємницьких активів у руки власть імущих на усіх рівнях, від села до столиці. По суті, це величезне рейдерське захоплення чиновниками існуючої системи реалізації товарів, створених підприємцями тяжкою багаторічною працею за останні 15 років, створеною без допомоги держави і на власні засоби. Нам нікуди відступати, без свого бізнесу нам і нашим сім’ям не буде засобів для існування. Головне — об’єднатися перед загрозою повного знищення,» — звучало у промовах виступаючих підприємців.

Мабуть тим, проти кого виступив багатотисячний натовп з гаслами: «Ні — кріпосному праву!», «Геть внутрішню окупацію! Слава національній революції!», «Ми — не раби!», «Податковому кодексу — ні!», «Разом ми переможемо!» — було і справді страшно. Адже близько десятка автобусів «Беркуту» чергувало у Маріїнському парку, а з міліції вишикували справжнісінький паркан навколо будівлі Верховної Ради, де так «плідно» працювали народні обранці над новим Податковим кодексом.

Увагу протестантів привертав досить чисельний хресний хід, який організували прихожани московського патріархату. От тільки за що вони молилися? Чи ж за Україну? Говорили, що ніби проти ідентифікаційних кодів — «знаків нечистої сили». Та тільки чому ж вони так палко вихваляють Жукова і царя-батюшку, портрети яких носили разом з образами святих?

Події, які сьогодні відбуваються в Україні, порівнюють із 20 роками минулого століття, коли влада запровадила «нову економічну політику». Та протестні настрої наростають. Загальна непокора, рішучість учасників спротиву об’єднала країну у відстоюванні прав і свобод. «Сьогодні — початок революції!» — заявили організатори протестних акцій.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
жители, Протест, київ
Оціни новину →
Переглядів: 874
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою