АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Кримінал в Борисполі
  4. »
  5. Рейтинг нічних клубів Києва, де найчастіше крадуть

Рейтинг нічних клубів Києва, де найчастіше крадуть

Кримінал в Борисполі

Рейтинг нічних клубів Києва, де найчастіше крадуть Адміністрація клубів нагадує про необхідність дивитися за своїми речами.

Нічні клуби - популярне місце для розваги молоді і не тільки. Всі ми любимо посувати тілом, випити коктейлів, знайти цікавого партнера, загалом - добре відпочити. На жаль, злочинці тільки цього, найчастіше, і чекають - адже коли людина розслабляється, він втрачає пильність, що дозволяє щось украсти, зіпсувавши людині відпочинок. Не кажучи вже про великі проблеми.

Ми вирішили запитати у правоохоронців, у яких нічних закладах Києва за весь 2012 відбулося найбільше крадіжок.

Згідно інформації, наданої в УМВС м. Києва, ряд нічних клубів столиці дійсно «відзначилися» в сфері злодійства.

Отже, рейтинг правоохоронців такий:
1-е місце - клуб Vodka Bar. Там за весь 2012 відбулося 38 крадіжок.

2-е місце - нічний клуб Forsage, який, до речі, імовірно має погану якість внутрішньої обробки. Там трапилася 21 крадіжка.
- клуб Shooters з 11 крадіжками.

У самих клубах такий стан справ прокоментували неохоче. У «Форсажі» черговий адміністратор або ж просто охоронець (який не представився) заявив лаконічно - «скрізь крадуть», фактично розвівши руками. Буває, ну і що?
У центрі Shooters адміністратор Олена зазначила, що клуб не несе відповідальності за речі, залишені відвідувачами.

«Відвідувачі самі залишають свої речі, забувають телефони у вбиральні, наприклад ...», - зазначила адміністратор.
Так само пояснює причини пропаж і адміністратор Vodka Bar Віталій.

«Охорона у нас в основному дивиться за безпекою, попереджає виникнення конфліктних ситуацій ... А особисті речі люди залишають по всьому клубу, забувають сумки, телефони », - зазначив Віталій.

За словами адміністратора, до власників повертаються близько 10% речей.
«Звичайно ж, те, що знаходить охорона, відразу надходить до адміністратора зміни і зберігається.

Тоді воно завжди повертається до людей - вони дзвонять, приходять, описують річ, ми її передаємо, якщо опис збігається з тим, чим річ є. Але те, що знаходять відвідувачі, теж іноді передають охорони », - зазначив співробітник клубу.

Також дуже близько до нашого рейтингу підійшов популярний клуб D * Lux, де за 2012 відбулося 7 крадіжок. Самі ж «мирні» закладу, з точки зору правоохоронців - клуб «Джамбо» і арт-кафе «44» - всього по дві крадіжки за весь минулий рік.

У цій ситуації можна порадити нашим читачам трохи краще дивитися за своїми речами. Наприклад, відбігаючи «на хвилинку» в убиральню або за черговим коктейлем, прихоплювати свою сумочку. І не тримати телефон на столі, поруч з келихами - є ймовірність, що він там так і залишиться ... Простіше відразу прийняти елементарні запобіжні заходи, щоб не зіпсувати собі настрій або фінансове благополуччя.

Показово, що за цей же період у нічних клубах Києва протягом 2012 року не відбулося, о диво, жодного вбивства. І це добре.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Рейтинг, клубів, нічних, крадуть, Києва, найчастіше
Оціни новину →
Переглядів: 2906
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою