АвторизаціяРеклама

» » Регіонали Бориспільщини привітали школярів з Міжнародним днем захисту дітей

Регіонали Бориспільщини привітали школярів з Міжнародним днем захисту дітей

Новини з району

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей регіонали Бориспільщини організували районне свято для школярів району. Учасниками свята стали кращі учні шкіл району, переможці спортивних змагань та творчих конкурсів. Вітали їх голова райдержадміністрації Іван Шкирта, голова Бориспільської районної організації Партії регіонів Владислав Байчас, депутати-регіонали на чолі з головою депутатської фракції районній раді Ігорем Левтуном, який зазначив, що депутати-регіонали опікуються як багатодітними сім’ями, так і обдарованими учнями.

- У нас уже склалася добра традиція в ці травневі дні наприкінці навчального року дякувати педагогам, батькам , учням за наполегливу роботу, за високі результати в навчанні. Завдяки вам Бориспільський район посів перше місце в області за кількістю переможців олімпіад. І цим не можна не пишатися! – наголосив Ігор Вікторович.

Серед нагород – грошові премії, подяки та особливі подарунки десятьом дітям, які постійно перебувають під опікою партійців. Це – путівки до літнього оздоровчого табору «Омега», що у м. Севастополь, про які подбав Володимир Шалімов. Як зауважили керівники району, районна влада налаштована й надалі надавати всіляку підтримку багатодітним сім’ям, дітям, які залишились без батьківської опіки та обдарованим дітям.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 713
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою