ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Бориспільський «Ратоборець» знову із перемогою!

Бориспільський «Ратоборець» знову із перемогою!

Новости спорта

Тепер клуб показав свою майстерність із хортингу. Бориспільський військово-патріотичний клуб «Ратоборець» знову радує здобутками в галузі бойових мистецтв. Так, його вихованці нещодавно повернулися із Вишгорода, де взяли участь у Першому відкритому турнірі України із хортингу (різновид рукопашного бою).

У заході взяли участь близько 200 учасників, серед яких були спортсмени і з Таджикистану. Бориспіль на турнірі представляв наш ВПК «Ратоборець», привізши на змагання 10 вихованців віком від 12 років і старших. Принагідно буде зазначити, що донедавна хортингом у бориспільському клубі не займалися. Та приїзд у гості президента федерації хортингу України Едуарда Єременка усе змінив. Повідомивши керівництву «Ратоборця», що за діяльністю клубу його колеги вже давно спостерігають, пан Едуард вручив його представнику Сертифікат на право тренування та розвитку хортингу у Бориспільському районі. Тоді ж і було вручено «Ратоборцю» запрошення на участь у цьому турнірі. Відтак, бориспільський військово-патріотичний клуб долучився до лав тих, хто працює задля відродження козацьких єдиноборств в Україні.

У результаті ж змагань із хортингу в особистому заліку вихованці «Ратоборця» показали гарні результати, виборовши золото і срібло: I місце та Кубок України отримав Юрій Шерстюк, а срібло – Владислав Кекух та Нікіта Піскунов. Юрій Шерстюк, до речі, на цьому турнірі ще й виконав норматив кандидата в майстри спорту із хортингу!

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
турнир, Ратоборець, спорт, Бориспіль, Хортинг
Оцени новость →
Просмотров: 828
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме