АвторизаціяРеклама

» » «Ратоборець» зійшов на міжнародний «Олімп»

«Ратоборець» зійшов на міжнародний «Олімп»

Новини у Борисполі

І знову Бориспільський військово-патріотичний клуб «Ратоборець» – із перемогою. Та ще й з якою – міжнародного рівня! Адже 12 березня двоє вихованців закладу на Міжнародній олімпіаді бойових мистецтв у Києві «Олімп бойових мистецтв» вибороли звання чемпіонів України!

Всеукраїнська федерація хортингу (різновид рукопашного бою) на цьому заході представляла своїх кращих бійців. До них, що приємно, належать і вихованці «Ратоборця». Загалом же свою майстерність на «Олімпі бойових мистецтв» показували представники 35 країн. Змагалися із кіокушин карате, бойового самбо, комбату дзю-дзюцу, кунгфу саньди, боротьби кураш, хортингу, а також свою міць показували стронгмени.

Україну разом з іншими бійцями у хортингу представляли бориспільські молоді ратоборці Юрій Шерстюк та Олександр Завгородній. А ось від Борисполя та області вони були єдиними представниками і після змагань повернулися додому із перемогами: вийшовши до фінальних боїв, обоє (!) хлопців отримали звання чемпіонів України із хортингу і як доказ цього – кубки. Олександр, до того, ж ще й отримав титул «Кращий боєць турніру»!

Так тримати, хлопці!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 770
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою