АвторизаціяРеклама

» » Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом вирубки 6 га лісу в селі Гора

Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом вирубки 6 га лісу в селі Гора

Новини з району

Прокуратурою області із залученням органів державного контролю проведено перевірку законності суцільної рубки лісових насаджень на земельній ділянці в с. Гора Бориспільського району.

Як повідомили в прес-службі прокурора Київської області, перевіркою встановлено, що керівником одного з приватних підприємств 25 березня 2010 року, всупереч ст. 58 Лісового кодексу України без дотримання обов'язкових умов Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області та Київської обласної державної адміністрації щодо вирубки дерев на земельних ділянках, що належать йому на праві приватної власності, загальною площею близько 6 га виключно під розміри споруд для використання їх за цільовим призначенням для будівництва будівель і споруд бізнес-центру з офісно-готельними та торгівельно-виставковими комплексами і центром сервісного обслуговування автомобілів, видано лісорубний квиток на проведення рубки дерев на всій площі земельної ділянки масою 2880,1 куб. м., на підставі якого в поточному році підрядником виконано роботи по суцільному знесенню дерев, їх обробки, вивозу та викорчовуванню пнів на всій земельній ділянці, чим навколишньому природному середовищу заподіяно збитків на суму 3 млн. 72 тис. 938 грн.

У зв'язку з цим, відносно керівника підприємства за фактом перевищення ним своїх службових повноважень 5 жовтня 2010 року прокуратурою Київської області порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 365 КК України та він затриманий слідчим прокуратури.

На даний час перевіряється законність зміни цільового призначення земельної ділянки.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 867
Рейтинг: 4.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою