АвторизаціяРеклама

» » Прокуратура вимагає повернути землі Бориспільських островів вартістю 202 мільйони

Прокуратура вимагає повернути землі Бориспільських островів вартістю 202 мільйони

Новини з району

Прокуратура вимагає повернути землі Бориспільських островів вартістю 202 мільйони Як повідомляє Бориспільська місцева прокуратура, Бориспільським міськрайонним судом відкрито провадження до Бориспільської районної державної адміністрації та ряду фізичних осіб щодо повернення у власність держави земель, розташованих у межах ландшафтного заказника місцевого значення «Бориспільські острови». А це вісім гектарів, вартістю 202 мільйони гривень.

Відомо, що дані ділянки, які входять до заказника і є невід’ємною частиною природно-заповідного фонду, керівництво райдержадміністрації безоплатно передало у власність громадянам як землі сільськогосподарського призначення. Щоправда, в якому році відбулася передача, не уточнюють.

Триває судовий розгляд.

Нагадаємо, ландшафтний заказник місцевого значення «Бориспільські острови» проголошено територією природно-заповідного фонду 3 лютого 2011 року. Він розташований на території Бориспільського району Київської області, в межах акваторії та групи островів річки Дніпро і Канівського водосховища на південний захід та на південь від села Сошників. Загальна площа складає чи складала 6900 га.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільський, державі, повернути, заказник, острови, Район, прокуратура
Оціни новину →
Переглядів: 1746
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1
А тут гарно! Можна розвивати, як туристичний напрямок
avatar

Новини за темою