АвторизаціяРеклама

» » Прокуратура повернула майже тисячу гектарів мисливських угідь Гнідинській сільській раді

Прокуратура повернула майже тисячу гектарів мисливських угідь Гнідинській сільській раді

Новини з району

Прокуратура повернула майже тисячу гектарів мисливських угідь Гнідинській сільській раді Бориспільська місцева прокуратура встановила, що одне з товариств, яке займається веденням мисливського господарства з порушенням Закону. Зокрема, воно використовує 976,6 га мисливських угідь в адміністративних межах Гнідинської сільської ради Бориспільського району без погодження з усіма власниками земельних ділянок.

В інтересах держави бориспільська прокуратура пред’явила позов про визнання незаконним, скасування та визнання недійсним договору про умови ведення мисливського господарства з даним товариством.

Рішенням Господарського суду міста Києва позов Бориспільської місцевої прокуратури задоволено, рішення Київської обласної ради «Про закріплення мисливських угідь на території Київської області» визнано незаконним та скасовано в частині передачі мисливських угідь площею 976,6 га в адміністративних межах Гнідинської сільської ради земель у користування.

Крім того, визнано недійсним укладений між Київським обласним по місту Києву управлінням лісового та мисливського господарства та товариством про умови ведення мисливського господарства.

За інформацією прес-служби прокуратури Київської області

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Гнідин, Бориспільщина, село, прокуратура, земля
Оціни новину →
Переглядів: 1074
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новости по теме