АвторизаціяРеклама

» » Профтехучилище в Борисполі фінансуватимуть із міського бюджету

Профтехучилище в Борисполі фінансуватимуть із міського бюджету

Новини у Борисполі

Профтехучилище в Борисполі фінансуватимуть із міського бюджету 21 березня, на нараді у міській раді йшлося про фінансуватимуть із міського бюджету Бориспільського Профтехучилища, щоправда, фінансуватимуть поки що в першому півріччі 2016 року. Якщо нічого не зміниться – не відновлять їхнє утримання за рахунок державного бюджету – місто готове фінансувати ПТУ, але на своїх умовах. Про це заявив Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук.

– Якщо платитиме місто, тоді й умови мають бути наші. Наприклад, ми можемо направляти туди на навчання наших дітей, щоб вони освоювали певну спеціальність. А після навчання мінімум три роки працювали в одному з комунальних господарств, - підкреслив міський голова.

Профтехучилище в Борисполе будут финансировать из городского бюджета

21 марта, на совещании в горсовете речь шла о финансировать из городского бюджета Бориспольского Профтехучилища, правда, финансировать будут пока в первом полугодии 2016 года. Если ничего не изменится - не восстановят их содержание за счет государственного бюджета - город готов финансировать ПТУ, но на своих условиях. Об этом заявил Бориспольский городской голова Анатолий Федорчук.

- Если будет платить город, тогда и условия должны быть наши. Например, мы можем направлять туда на обучение бориспольских детей, чтобы они осваивали специальность. А после обучения минимум три года работали в одном из коммунальных хозяйств, - подчеркнул городской голова.

Джерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
финансирование, Бориспіль, борисполь, Профтехучилище, ПТУ
Оціни новину →
Переглядів: 1007
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою