АвторизаціяРеклама

» » Профспілка виконкому Бориспільської міськради просить звільнити Годунка (+ відео)

Профспілка виконкому Бориспільської міськради просить звільнити Годунка (+ відео)

Новини Борисполя

Профспілка виконкому Бориспільської міськради просить звільнити Годунка (+ відео) Сьогодні, 4 червня 2020 року, перед початком роботи, представники профспілкової організації та трудового колективу виконавчого комітету Бориспільської міської ради записали відеозвернення на сходах перед центральним входом до міськради. В ньому працівники виконкому просять міського голову та очільників усіх політичних партій скликати позачергову сесію. Основна причина – це, щоб відкликати з посади секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка.

"Наша чаша терпіння переповнена. Вважаємо, що Годунок – це ганьба, безчестя та сором... він дискредитує високе звання посадової особи місцевого самоврядування, депутата міської ради. Знеславлює на весь світ наше прекрасне місто Бориспіль та бориспільську громаду," – йдеться у зверненні.

На сам кінець вони ще раз закликали зібрати позачергову сесію, щоб Ярослава Годунка зняли з посади секретаря.

– Ганьба! Звільнення! Геть розбійника! Сесію! – кричали вони.
Реакція Я.Годунка не забарилась. Ось що він відповів на це:
"Коли проти тебе виходять ОткатЧуки, та колишні ригиАнали і вимагають твоєї відставки – це лише говорить про одне – про те, що ти все правильно робив, та є не зручним для всієї цієї виконкомівської банди, адже був не в догоВорняках з цими Чуками по постійних дерибанах землі, та крадіжках майна і відмивання коштів бюджету. Правильно робив, що ніколи не зрадив людей та не продався їм як папєрєдніки і жодного разу не голосував за підняття тарифів для людей, завжди їх дрючив, та заставляв працювати для Громади, а не лише собі на карман. Безумовно просто смішно з тих абсурдних звинувачень, але зрозуміло одне, режисери, які сховалися за цими клоунами почують ще від мене ще дуже багато цікавого і отримають адекватну відповідь за цю провакацію і бруд, корупціонери і хабарники проти яких чомусь ніхто не виходив та не протестував і навіть не згадав сьогодні, бо в більшості є їх родичами, але повірте будуть відповідати за це і ми докладемо до цього максимум зусиль, щоб очистити місто від хабарників".

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
звільнення, сесія, Годунок, Бориспіль, виконком, позачергова
Оціни новину →
Переглядів: 1231
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
1
1 Спам
Я не можу дати оцінку діям Ярослава Годунка. Але спосіб, яким його хочуть прибрати, явно калька з 1937 року. Якесь мракобісся. Ніколи не повірив би в те, що мої земляки здатні на таке. Просто якесь ганьбище.
Можна ще почитати:
https://blues-in-rock.livejournal.com/79239.html
avatar

Новини за темою