АвторизаціяРеклама

» » Проців святкує, співає, танцює

Проців святкує, співає, танцює

Новини з району

До свята села, яке збігається ще й з проведенням улюбленого у народі дійства Івана Купала, у Процеві готуються майже цілий рік. Сільський голова, Любов Іванівна Чешко, залучає до його підготовки від старого до малого. Готує концертну програму народний хор, дітвора з хореографічного колективу теж долучається до виступу перед односельцями.

Вже стало доброю традицією у цей день запрошувати святкувати разом з молоддю людей похилого віку. Цього разу Любов Іванівна запросила 64 дітей війни. Де ще можуть вони зустрітися разом, згадати молодість, трудові будні, почути слова вдячності, зрештою, отримати матеріальну допомогу? На сцену викликають, щоб засвідчити шану, зовсім юну школярку і вчительку, сивочолого ветерана, молодого агронома і чоловіків, які слідкують за чистотою і порядком у селі. Кожного, хто удостоєний вшанування, вітають піснею, танцем. Цього разу на слова вдячності заслужила група молоді. Хлопці напередодні Нового року здійснили перед жителями села своєрідний подвиг, коли стихія замела всі дороги і стежки, а село залишилося без електроенергії. Вони у надзвичайно складних умовах зробили все, щоб село ожило.

Кожного разу, коли звучали слова: «На сцену викликаються», численні глядачі зустрічали кожного аплодисментами. Віншували на святі випускниць Ревненської загальноосвітньої школи, а співав на їхню честь народний артист України Олександр Василенко. Враження у дівчаток в душі незабутнє.

Опускається вечір і настає пора святкувати Івана Купала. До берега причалює човен з водяним. Русалочки супроводжують його до сцени. Цей казковий герой проголошує напутні слова, і спалахує купальське вогнище. З’являється чортівня, і починається дійство боротьби «добра і зла». Коли ж на сцену вітати глядачів вийшли заслужені артисти України, брати Дмитро та Назарій Яремчуки, то молодь кинулася танцювати.

Надзвичайно цікавою та інтригуючою стала нагода хлопцям залізти на стовпа і зірвати папірець з написом про те, який приз чекає його на землі. Бажаючих позмагатися було дуже багато, та не всім вдалося досягти мети. А на сміливців чекали призи: велосипед, мішок цукру, відеоплеєр, набір посуду, мішок борошна, пилосос тощо.

Коли в небі засяяли вогні феєрверку, радощам не було меж. Дискотека продовжувалася до ранку.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1258
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою