АвторизаціяРеклама

» » «Прийшов просити вас, дайте мільйони»: У Борисполі на зустріч з Зеленським прийшов місцевий «розбійник» (+ відео)

«Прийшов просити вас, дайте мільйони»: У Борисполі на зустріч з Зеленським прийшов місцевий «розбійник» (+ відео)

Новини Борисполя

«Прийшов просити вас, дайте мільйони»: У Борисполі на зустріч з Зеленським прийшов місцевий «розбійник» (+ відео) Під час візиту до Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування у середу, 19 лютого, президент України Володимир Зеленський знову поспілкувався з секретарем Бориспільської міськради, Ярославом Годунком, якого минулого літа вигнав з наради обізвавши «розбійником».

В той час коли Зеленський відповідав на запитання журналістів і медиків біля місцевої лікарні, до нього звернувся Я.Годунок.

Володимире Олександровичу, я розумію, це дико буде від мене чути, але прошу послухайте мене, будь ласка. Я «розбійник», але я не про себе зараз кажу... Я розумію, що вам тоді на мене наговорили, що я такий-сякий... Але «розбійник» прийшов просити вас, губернатора просити: будь ласка, давайте мільйони, які вкрала попередня райадміністрація. Щоб ми могли побудувати корпус... Давайте розберемося, - сказав Годунок.

Секретар міськради заявив, що може надати докази про крадіжку державних грошей, виділених на лікарню. На що Зеленський відповів, що спочатку потрібно добудувати корпусу медустанови, а потім - розбиратися з корупцією.

Я хочу ще раз вам сказати. Ви вже відома тут людина завдяки мені (після цієї фрази присутні засміялися, - Ред.)... Але ви знаєте, у нас така історія, ми і не були до цього в політиці. Чому? Тому що часу на розмови немає часу. Ми щось робимо, а розбиратися там - це до правоохоронних органів, - сказав Зеленський.

На це Я.Годунок попросив Зеленського дати доручення щодо розслідування корупції.

Так я ж не правоохоронний орган, - відповів глава держави.

Нагадаємо, у середу, 19 лютого, Зеленський приїхав до Борисполя проінспектувати ремонт лікарні

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Годунок, зеленський, розбійник, лікарня, Бориспіль, Президент
Оціни новину →
Переглядів: 1077
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою