АвторизаціяРеклама

» » Президент призначив голову Бориспільської райдержадміністрації

Президент призначив голову Бориспільської райдержадміністрації

Новини з району

Президент призначив голову Бориспільської райдержадміністрації Новим очільником Бориспільської районної державної адміністрації Київської області став Володимир Строкань. 31.01.2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав відповідне розпорядження №88/2020-рп.

Нагадаємо, кандидатуру В.Строканя погодив кабінет Міністрів України 11 грудня 2019 року. Призначити його головою Бориспільської РДА запропонував Михайло Бно-Айріян, який збирався зробити Строканя своїм заступником, коли працював головою Київської області.

Про Володимира Строканя відомо, що він із міста Черкаси. До призначення працював директором по розвитку "Auchan". 2006 року балотувався до Черкаської обласної ради від ПП "Партія пенсіонерів України"; 2015-го – до Київської облради від партії ПП "Самопоміч".

До цього посаду голови Бориспільської райдержадміністрації обіймав Олександр Туренко, якого було звільнено відповідно до розпорядження Президента України №156/2019-рп від 11 липня 2019 року. До сьогодні обов’язки голови РДА тимчасово виконував Руслан Садовий.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільський, Район, райдержадміністрація, РДА, Голова, Строкань
Оціни новину →
Переглядів: 1672
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою