АвторизаціяРеклама

» » Недільний базар у Борисполі працює раз на тиждень - зате як

Недільний базар у Борисполі працює раз на тиждень - зате як

Події в Борисполі

Недільний базар, що у Борисполі на розвилці, збирає усіх: бідних і багатих, злодюжок і законослухняних, вегетаріанців і «м’ясоїдних», бориспільців і приїжджих.

Базар по закону громади вважається селянським і користується неабияким попитом у бориспільців і не тільки, адже його довгі ряди пропонують товар на будь-який смак і гаманець. Та і поторгуватися можна – для тих, хто це любить, і для тих, чий гаманець цього вимагає.

Ну і що з того, що немає де припаркуватися? Зате широкий вибір сільськогосподарської продукції. Подумаєш, належним чином не упорядковані під’їзні дороги і доріжки на самому ринку. Усе це і багато чого іншого «перекриває» розмаїття товару, серед якого, звичайно, лідирують харчі. За ними і суне щонеділі народ на розвилку. Маленький секрет для новачків у цій справі: на базар краще виїжджати або рано, десь о 7-й годині, або вже десь під 11-ту годину, бо в годину-пік зростають шанси бути затоптаним десь поміж рядами і обмороженим (якщо мова про зимове базарування) на автобусній зупинці – водії вкрай знахабнілі і дозволяють собі недопустиме. Ну, наприклад, від цього базару під зав’язку набитим їхати лише до центра, а потім розвертатися і рушати знову на недільний по чергову порцію базарувальників, адже більша їх частина виходить саме у центрі. Реакції з їхнього боку на зауваження людей, яким потрібно їхати далі, звичайно, немає ніякої. Роблять, що самі хочуть.

Тут звична для буднів фраза «Немає грошей!» не діє: м'ясо, молочні продукти і фрукти «гребуть» так, що аж пар стоїть! При цьому пильнуючи свої гаманці, бо вже не раз поміж рядів котилися чутки, що «спеціалісти по чужих гаманцях» полюбляють саме цей базар і часто на його території «практикують». А щодо натовпу людей біля кожного ряду, то, як з’ясувалося, не у наближенні новорічних та різдвяних свят справа – просто, як вдало відзначила одна із жіночок у черзі за домашнім сиром та сметаною, краще витратити кругленьку суму раз на тиждень, ніж кожного дня купувати у супермаркетах продукцію невідомого складу і свіжості.

«Своїх», перевірених часом, продавців люди згодні довго чекати — лиш би господар чи хазяйка виїхали цієї неділі із села зі своєю продукцією, не підвели. «Бо ж ніде більше по базару не знайдеш такого гарного м’ясця чи молока», — пояснюють своє уперте чекання біля визначеного місця у торговому ряду покупці. Можна на базарі побачити і продавців із «Центрального» з їхньою продукцією — підприємці, знаючи попит у людей на недільний базар, і собі вивозять чи не кожної неділі на розвилку свій товар. Бо ж цього вихідного дня увесь свідомий Бориспіль — на недільному! А, зважаючи на те, що до новорічних свят залишилося кілька неділь, і тим більше.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, недільний ринок, базар
Оціни новину →
Переглядів: 1329
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою