АвторизаціяРеклама

» » Позачергова 31-а сесія Бориспільської районної ради

Позачергова 31-а сесія Бориспільської районної ради

Новини в Борисполі

Позачергова 31-а сесія Бориспільської районної ради 13 серпня 2019 року депутати Бориспільської райради зібрались на позачергове засідання сесії – 31-ї. Були присутні 25 народний обранців, із 34.

Сесія тривала менше години. Серед прийнятих питань: передати у власність територіальної громади Любарецьку, Вишеньківську, Рогозівськумта Вороньківську дільничні лікарені, разом із майном. Утім, рішення прийняли з корективами. Так, підтримали пропозицію передачі медамбулаторії Любарецькій дільничній лікарні в комунальну власність , а стаціонарне відділення – районному терцентру.

Також районні депутати проголосували за надання дозволу на вступ Бориспільської міськради до складу засновників Бориспільської ЦРЛ (теперішня назва: багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування – БЛІЛ). За це питання проголосували одноголосно.
Таким чином, органом управління ЦРЛ на сьогодні залишилась райдержадміністрація. Район та Бориспіль стали співзасновниками в рівних долях (50/50).

Перший заступник голови Бориспільської районної ради Іван Недогибченко:
– ...це зроблено, аби покращити умови роботи лікарів та обслуговування пацієнтів.
– Разом окреслили стратегічну карту: спочатку відремонтуємо те, що маємо, а потім побудуємо новий лікувальний корпус. Район передав місту проєктно-кошторисну документацію, місто витратило 100 тис. грн на коригування відповідного проєкту, заклавши до бюджету 40 млн грн на будівництво нового лікувального корпусу, але наразі стоїть питання не будівництва корпусу, а ремонту існуючих приміщень. Є пропозиції, зокрема міських депутатів, одночасно з капітальними ремонтами будувати новий лікувальний корпус. Найближчим часом усі питання будуть узгоджені з містом і, безсумнівно, кардинальні зміни чекають на нашу лікарню. Адже через рік президент приїде дивитися на результат роботи місцевої влади".

Голова Бориспільської райради Владислав Байчас додав, що район уже направив листа до обласної ради щодо виділення з обласного бюджету 25 млн грн на утеплення приміщень лікарні й чекає на позитивну відповідь.

Крім того, на позачерговій сесії депутати підтримали доповнення до "Програми соціально-економічного та культурного розвитку району". Зокрема, проголосували за: капітальний ремонтів приміщень "Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування". Зважаючи на це, внесли зміни до районного бюджету щодо субвенцій із бюджетів різних рівнів. Також врахували субвенції від 6 сільрад та 15 млн грн, виділених із міського бюджету міста Бориспіль на капітальний ремонт пологового відділення.

Також розглядали питання про роботу «Укрпошти», оскільки заробітна плата працівників відділень у селах мізерна, листонош не вистачає, і ніхто не хоче йти працювати на мінільну зарплату. В.Байчас зазначив, що це має вирішуватись – перш за все – на державному рівні.

Ще одне важливе питання районної сесії стосувалось ремонту дороги, яка виводить на кільцеву дорогу, в мікрорайоні "Промінь". Оскільки дорога перебуває на балансі району, а бориспільські міські депутати вирішили взяти її на баланс міста, районні обранці проголосували за це питання "ЗА". Наразі місто має відремонтувати цю дцю дорогу найближчим часом цю дорогу.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспільщина, сесія
Оціни новину →
Переглядів: 176
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме