АвторизаціяРеклама

» » Виставку вишивок Лади Бірюкової «Повірила в себе!»

Виставку вишивок Лади Бірюкової «Повірила в себе!»

Події в Борисполі

Під такою оптимістичною назвою в Яготинському музеї «Флігель Тараса Шевченка» відкрито виставку вишивок Лади Бірюкової. Творчість цієї дівчини — то справді унікальне явище. Її роботи свого часу високо оцінили відвідувачі столичних виставок у Національному палаці «Україна», в Українському Домі. А ще Лада брала участь у виставці творів художньо-прикладного мистецтва художників та майстрів України з обмеженими фізичними можливостями, що відбулася в Афінах. Там представила свою шедевральну роботу «Ікона Божої Матері».

Є таке перевірене людьми твердження, що діти, зазвичай, наслідують своїх батьків. У даному випадку воно особливо правдиве. Залишившись сама з чотирма дітьми, двох із яких доля обділила здоров’ям, мама Лади Лариса Михайлівна знайшла в собі сили вистояти, здолати всі негаразди. Мало того, вона вивела улюблених чад в люди, прищепила їм тверду віру в себе, розвинула дані Богом таланти. В результаті син Діма — художник. Донька Лада просто вражає досконалими здібностями. Змалечку мама привчала її тримати голку в неслухняних рученятах.

Картини, а їх на виставці 50, випромінюють тепло, радість і надзвичайно позитивну енергетику. Талановито підібравши кольори та відтінки ниток, авторка відтворила свої надзвичайно красиві твори «Вінок Дунаю», «Лілії», «Казкове кохання — ангелочок», «Композицію з квітами», «Соняшники», «Троянди у вазі», «Конвалії», «Бджілку», «Незабудки» та ін. Окремий розділ творчості Лади Бірюкової — це вишиті ікони, яких виставлено шість.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
виставка вишиванок, Яготинський музей, Лада Бірюкова
Оціни новину →
Переглядів: 914
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою