АвторизаціяРеклама

» » Бориспільська історія: Посвідчення водія по-Бориспільськи

Бориспільська історія: Посвідчення водія по-Бориспільськи

Колонка редактора

Бориспільська історія: Посвідчення водія по-Бориспільськи Колись, щоб отримати посвідчення водія, необхідно було навчитись теорії, поїздити з інструктором, самостійно здати екзамен. Як зараз усе відбувається, знає кожен, хто "вивчився" та отримав посвідчення. Пишу зі слів знайомого, який збирається піти на навчання, тому він звернувся в кілька бориспільських автошкіл, щоб обрати найкращу пропозицію. Розповім про те, що дізнався від нього, а саме які умови навчання озвучують сьогодні бориспільські автошколи. Наперед скажу, що про таке навіть не міг подумати.

Для початку, більшість автошкіл виставляють вимогу розраховуватись із ними не тільки грошима, але й бензином(!). Тобто, учень має заплатити певну суму за теорію, а за практичні навики водіння розрахуватись паливом – привезти 70 літрів бензину. В каністрах чи в 3-літрових банках – не уточнювали. При цьому варіант заправити автошкільний автомобіль на АЗС чомусь не розглядається!

Найцікавіше, що за такою схемою працює більшість автошкіл Борисполя. Вдалось розшукати поки що дві бориспільських автошколи, де навчають теорії та практики водіння за гроші, а не за бензин.

А в одній автошколі взагалі сказали, що водіння треба буде проходити на власному автомобілі!!!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
автошкола, навчання, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 547
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
1
1
Треба бойкотувати такі школи водіїв, які придумують такі недолугі правила!
avatar

Новини за темою