ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Поп-рок гурт презентував альбом

Поп-рок гурт презентував альбом

Новости в Борисполе

Поп-рок гурт презентував альбом Нещодавно в міському будинку культури Борисполя відбулася презентація альбому «Не час» молодого бориспільського гурту «77CHASOFF». Концертна програма тривала майже 2 години, впродовж яких були презентовані всі композиції альбому. Послухати колектив зібралось більше ста осіб, серед яких і прихильники, і гості. Крім музики глядачі стали учасниками розіграшу презентованого диску та шоу спец-ефектів.

Після виступу ми поспілкувались із учасниками гурту 77CHASOFF.

– Чому гурт узяв саме таку назву?

– Назву запропонував Роман Пустирєв на репетиції пісні «77 часов», пісні про історію двох закоханих, які провели разом час більше трьох днів. Тому, 77CHASOFF – це завжди приємне проведення часу (Андрій Логачов).

– Розкажіть про команду, як вона формувалась?

– Коли створюєш музичний гурт, спочатку треба шукати однодумців, а вже потім музикантів. Однодумців завжди менше, ніж музикантів. Нас зібрав Андрій Логачов і познайомив із автором та виконавцем своїх пісень Олександром Боєвим. Після прослуховування його пісень ми вирішили спробувати зробити те, що ви почули на презентації альбому. На нашу думку, вийшло непогано. А взагалі, гурт «77CHASOFF» народився 17 листопада 2014 року в Борисполі (Сергій Бровкін).

– Ви граєте у стилі поп-рок. Чому? Адже відомо, що, наприклад, Сергій раніше тяжів до рок-музики?

– Раніше було раніше… Зрозуміло, ми не такі круті, як рокери, однак не боїмося і не соромимося говорити про любов (Сергій Бровкін).

– Чому альбом презентували тільки зараз, адже ви виступаєте вже три роки?

– Не вже, а всього лише три роки. Я знаю багато гуртів, які проіснували і більше років, але нічого, крім понтів і 10 концертів не випустили. Ми зробили офіційний реліз через крупну рекордінгову компанію (Moon records), щоб вийти офіційно на всіх музичних платформах світу, повірте – це тривалий тернистий шлях (Роман Пустирєв).

– Традиційне питання: які плани на майбутнє?

– Підкорити український шоубіз за 1 рік (усі разом під сміх).

– Ви вже не раз були учасниками різних заходів. Розкажіть, який із них справив враження найбільше?

– Open Podil 2017. На нашому дебютному диску є відеофрагмент із цього фесту з нашим виступом (пісня «ЛюбиНо») (Ніка Пустирєва).

– Які відчуття після презентації? Вас упізнають, чи знають лише у вузькому колі людей, дотичних до музичних кіл.

– Ми весь час намагаємося розширити наше вузьке коло! Альбом – це не мета. Альбом – це засіб, інструмент. Не дивлячись на три роки існування та більше 28 000 годин, прожитих під час створення альбому, ми ще, по суті, нічого не зробили. Ми знаходимося тільки на початку свого шляху (Олександр Боєв)

Склад гурту «77CHASOFF»
Андрій Логачов – ударні, перкусія
Роман Пустирєв – клавіші, сопілка, індіанська флейта
Ніка Пустирєва – бас-гітара, бек-вокал
Сергій Бровкін– гітара
Олександр Боєв – автор пісень, вокал, акустична гітара

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
поп-рок гурт, Альбом, презентація, Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 663
Рейтинг: 5.0/4

Комментарии

avatar

Новости по теме