Картинка суботнього випускного у Борисполі вида" />
АвторизаціяРеклама

» » Погляд із глядацької трибуни

Погляд із глядацької трибуни

Новини у БорисполіКартинка суботнього випускного у Борисполі видалася достойною похвали: у теплих тонах, за академічними правилами. Спасибі організаторам. Та вдивляючись в сюжет, хочеться ввічливо зупинитися на деталях. Без претензій на звання поціновувача чи експерта, а як простий споглядач. Можливо митець дослухається народної думки, ним же писалася випускна картина олійними фарбами. Її «купили», але… у Борисполі має пропонуватися сучасніший товар.

Про пункти програми, що представлені на широкий загал, судили городяни. 20 хвилин натовп по обидва боки Київського Шляху чекав колони випускників. Народу зібралося сила-силенна, як ніколи. Терпляче виглядали. Дорога від того звужувалася, стражі порядку лояльно споглядали ситуацію. Очікування не виправдалися, бо колона дуже швидко крокувала до стадіону. Не встигли глядачі оговтатися, розгледіти її учасників, як треба рушати з такою ж швидкістю слідом. Змусив «натиснути на гальма» замок на головних воротах стадіону, що спричинило «затори» біля допоміжних входів. Маршрут колони і глядачів чітко не був визначений? Зайняти місця згідно не куплених квитків — теж було процесом затяжним, через що змазалася задумка ходи випускників доріжкою стадіону. Потому розсілися вперемішку випускники, батьки, гості. Суперечка інтересів вийшла: перші під час концерту позували для фото, других цікавили організаторські моменти щодо банкету, а треті хотіли дивитися концерт. Народ снував туди-сюди. Здавалося, стражі порядку неохоче впливали на ситуацію.

Година для концерту – оптимальний термін, але насолодитися ним у повній мірі мали змогу лише віп-персони. Трибуни жили окремо. Складалося враження, що артисти старалися виключно для тих, кому встановили стільці посеред стадіону. Чиє свято? Невже «віпам» не вистачило б місця на трибунах або хоча б ближче до краю поля, ну ніяк не посередині. Імпровізована сцена для концерту вже здається замалою для такої маси глядачів. Наприклад, покружляли у танці діти десь далеко від глядача, біля тих, хто на стільцях, і зникли. Чому танцюристам у підсумку не пройтися доріжкою вздовж трибун із нескладними па? Місцева публіка очікує складнішого і багатоплановішого дійства – це однозначно. Коли не обійтися без пафосних промов чиновників, то виступаючих треба націлювати якщо не на оригінальність, то лаконічність і щирість точно. Додати гумору, креативу, легкості діалогам ведучих, а не штучно надавати юним голосам сумного відтінку в таке світле свято. Бездоганно виглядав салют!

«Відпрацьоване за старою звичкою» — коротка характеристика свят останніх дзвоників, випускних у наших містах і селах. За 2 десятиліття Незалежності мало що змінилося. Це добре чи погано? Традиційний програмний кістяк ще міцний, а «м’язи» вже підкачати слід та й «прикид», як на сьогодні, старомодний. Чи, може, про смаки висловлюватися — собі дорожче?

Автор: Ольга ВЕЛИЧКО, Вісті

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, випускний 2012, новини, Події в місті
Оціни новину →
Переглядів: 857
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме