АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Бізнесу
  4. »
  5. Податкова накладна: як записати податкову адресу

Податкова накладна: як записати податкову адресу

Новини Бізнесу

Податкова накладна: як записати податкову адресу Як роз'яснила Державна податкова служба(ДПС), згідно п.201.1 ст.201 Податкового кодексу України (ПКУ) платник податків зобов'язаний надати покупцеві на його вимогу підписану уповноваженим платником особою і скріплену друком (за наявності) податкову накладну, в якій вказуються, зокрема, в окремих рядках місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкову адресу фізичної особи - продавця, зареєстрованого в якості платника податку.

Згідно п.4 Порядку заповнення податкової накладної, місцезнаходження (податкова адреса) продавця і місцезнаходження (податкова адреса) покупця вказуються з урахуванням вимог ст.45 гл. I р. II ПКУ і ст.29 і ст.93 Цивільного кодексу України.

Адреса в полях «Місцезнаходження (податкова адреса) продавця» і
«Місцезнаходження (податкова адреса) покупця» податкової накладної
записується платником податків в загальновстановленому порядку і повинна містити наступні відомості: вулиця, № будинку, № офісу, місто (населений пункт), район (якщо населений пункт не є райцентром), область (якщо місто не є обласним центром), поштовий індекс.
Загальноприйнятими є також скорочення "вул". замість " вулиця", "б". замість " будинок" і інші.

При цьому в податковій відмічають, що запис адреси в полях «Місцезнаходження (податкова адреса) продавця» і «Місцезнаходження (податкова адреса) покупця» податкової накладної в зворотному порядку не може бути основою для
виключення сум ПДВ з податкового кредиту, якщо така адреса являється
достовірною, відповідає даним Єдиного державного реєстру юридичних і фізичних осіб - підприємців і фактичних місцезнаходженню платника податків, а також за умови вірно заповнених усіх інших реквізитів.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Податкова, накладна:, податкову, адресу, записати
Оціни новину →
Переглядів: 2003
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою