АвторизаціяРеклама

» » Початок весни для бориспільців почнеться з підняття цін на проїзд у маршрутках

Початок весни для бориспільців почнеться з підняття цін на проїзд у маршрутках

Новини Борисполя

Початок весни для бориспільців почнеться з підняття цін на проїзд у маршрутках Керівництво ПАТ "АТАСС Бориспіль" (одного перевізників, який здійснює пасажирські перевезення із Борисполя) було прийнято рішення про збільшення вартості проїзду. Час "Ч" – із 1 березня 2021 року. В повідомленні на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук від 23 лютого поточного року представники даного підприємства повідомили, що "...у зв’язку з підвищенням цін на паливо та паливо-мастильні матеріали, запчастини, зростанням витрат на технічне обслуговування і ремонт рухомого складу, підвищенням вартості комунальних послуг (електроенергія, вода), а насамперед великі втрати, які пов’язані з карантинними обмеженнями та простоями, держава не компенсує збитки: перевезення пільгових категорій пасажирів (які роками не компенсують) з 01.03.2021 р. підвищиться вартість проїзду на маршрутах №№ 14, 316, 751, Сошників, Старе, Головурів та Рогозів!"

Так, вартість із Борисполя до метро "Лівобережна" (маршрут №316) становитиме 38 гривень, а до "Бориспільської" – 30-ть. Із Сошникова до Борисполя – 40 гривень. Із Сулимівки до Києва (АС "Дарниця") – 57 гривень. Із Борисполя до Сеньківки – 29 гривень, а до Андріївки – 30-ть.

Найдешевше обійдеться поїздка з Сулимівки до Великої Стариці – за 6 гривень. Найдорожче – за 57 гривень – із Сулимівки до Києва (АС "Дарниця"). У вкладеннях більш детальна інформація про вартість проїзду пасажирських рейсів, які здійснює ПАТ "АТАСС Бориспіль".

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, київ, перевезення, АТАСС, ціна, квитки, маршрутка, Пасажирські, вартість
Оціни новину →
Переглядів: 672
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою