АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Кримінал в Борисполі
  4. »
  5. Побили і забрали автомобіль

Побили і забрали автомобіль

Кримінал в Борисполі

Побили і забрали автомобіль У Бориспільський МВ звернувся житель м.Київ гр. Ш., який повідомив, що невідомі особи незаконно заволоділи його власним автомобілем ВАЗ-2109. А сталося це в с.Вишеньки біля першого шлюзу.

Там гр. Ш. перебував разом зі своїм товаришем. До нього підійшла незнайома дівчина і попросила відійти від автомобіля, щоб поговорити. Залишивши товариша в автомобілі, гр. Ш. разом з дівчиною відійшли вбік. У цей момент ззаду на нього накинулось двоє чоловіків у масках, повалили на землю і почали бити. Потім його посадили разом з товаришем у автомобіль, відвезли в поле, де відібрали мобільний телефон та ключі від машини. Зловмисники повідомили, що автомобіль повернуть після того, як власник авто виплатить три тисячі доларів. Потім сіли в автомобіль і поїхали у невідомому напрямку.

Під час оперативно-розшукових заходів працівники СКР Бориспільського МВ викрили причетну до цього злочину групу осіб — мешканців Києва: 31-річного гр. Є., неодноразово судимого, його 24-річну дружину гр. Л., а також раніше судимого 20-річного гр. К. Затриманих взято під варту.

Проводиться подальше відпрацювання затриманих на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Автор: Юлія БІЛИК

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільщина, Кримінал, новини
Оціни новину →
Переглядів: 1341
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою