АвторизаціяРеклама

» » Пляж у Кийлові на смітнику

Пляж у Кийлові на смітнику

Новини з району

Узбережжя Дніпра у селі Кийлів, Бориспільського району, стає все менш доступним для шанувальників літнього відпочинку, які полюбляють позасмагати біля водойми. Частину берега загороджено під дачі для крутих, де, за словами рибалок, озброєна охорона навіть рибу ловити забороняє поблизу.

Значну відстань уздовж річки займають бази відпочинку різних підприємств. Для загального користування залишаються забруднені, завалені сміттям стихійні пляжі. Найбільш популярний з них — центральний — вирізняється і чудовим краєвидом, і мілким узбережжям, і піщаним берегом, і близькістю рейсового автобуса. У районі стихійного кийлівського пляжу також розміщено три торгівельні точки. Здавалося б, зручно для людей: можна придбати соки, воду, пиво, солодощі. Тож сюди відпочивати приїжджають із Борисполя, навколишніх сіл і навіть із столиці.

Та, незважаючи на це, з кожним роком все огидніше стає тут купатися і ніжитися на сонці. Скрізь повно сміття і побитих пляшок, а території навколо «магазинів» завалені дровами, кульками, харчовими відходами. Внаслідок діяльності цих закладів торгівлі, скаржаться відпочивальники, значно збільшилася кількість п’яних на пляжі. Адже у нас, на жаль, пиво не належать до спиртних напоїв. А, як відомо, пляшка пива дорівнює ста грамам горілки! Тож ні дорослим, ні підліткам не потрібно тепер іти до центру села Кийлів, аби купити чергову дозу алкоголю. А хіба буде людина у стані алкогольного сп’яніння прибирати після себе і контролювати свою поведінку, коли нерідко залишають безлад або викидають мішки із сміттям з вікна свого авто досить поважні особи?

Та все ж зручне місце приваблює багатьох відпочивальників, особливо у вихідні. І просто страшно спостерігати, як малюки бігають по піску, де повно скла, бавляться на купах із смердючим сміттям, де рояться мухи. Тут немає поблизу ні контейнерів для сміття, ні туалетів, від чого страждають і працівники закладів торгівлі, і відпочивальники.

Переконана, працівники санстанції тут не бувають, бо відразу б у них стався серцевий напад від побаченого. А люди? Невже не гидко у таких умовах відпочивати? Очевидно, притупились у багатьох з нас почуття гідності і моралі. Так і живемо, і радіємо життю у смітниках.

Головурівський сільський голова Микола Чуй декілька років тому розповідав про плани стосовно впорядкування центрального пляжу Кийлова (село належить до Головурівської сільради). Проте віз і нині там...

А чому б, наприклад, перед тим, як давати дозвіл на встановлення торгівельної точки на березі Дніпра, не вказати у договорі обов’язкову умову прибирання території і вивезення сміття. Можливо, тоді і порядок буде? Бо ж від цього страждають не тільки відпочивальники, а й мешканці села Кийлів.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1165
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
3 Спам
Конечно свиньями люди могли бы и не быть, это само собой. Но ведь это же - Борисполь... Но, отступим от лирики. Согласно действующему законодательству - обращение с безхазяйственными отходами (так это называется), ликвидация несанкционированных свалок, лежит в ответственности органов местного самоуправления. Вот пусть и ликвидируют. А не так как это у них принято - всё лето копим залежи мусора, а потом в леске неподалёку яму выроем и туда. Овцы довольны, волки сыты, везти мусор никуда не надо 30 км до свалки (а ведь там ещё и платить надо). Данная ситуация - явная недоработка областной экоинспекции. Впрочем, нынче эта структрура в кадровых руинах, так что терпим((
avatar
0
2 Спам
Вчера поехали в этот Кийлов сплошной мусорник, на центральном пляже значительную часть занимают торговые палатки, отдыхающие буквально лежат друг на друге а вокруг целый рой мусорников. Отошли чуть подальше прямо на берегу стоит пивнушка которая расположилась чуть ли не на всем берегу, прямо за ней мусорник, а возле него разлито то ли бензин, то ли масло я так и непоняла что это было но вонь просто ужас. Отошли пару метров вдоль тропы ужасная антисанитария вокруг следы человеческого туалета, не дай бог оступится. Прямо возле захода в воду кое-кто развел костер, шашлычки делают. Машины припаркованы прямо на тропинках так что по ним не пройдешь, короче наши люди - свиньи еще те лишь бы себе было удобно, а другие пусть летают по воздуху в поисках свободного места. Побродили мы с нашими детишками и после полуторочасового поиска поехали в Дубки. Обрадовал полусвободный пляж и чуть поменьше мусора на самом пляже. Но вот мусорка буквально в 5 метрах от воды - просто ужас. Это уже не вопрос к самому Мыколе Чую а к нашим людям - люди не будьте свиньями, хотябы убирайте после себя и немного думайте о других которые тоже хотят хотябы посидеть около воды а не задыхаться от дыма на берегу, бензина, и вовсе не воспринимают шансон звуки которого раздаются на километры
avatar
0
1 Спам
Пану Мыколи Чую надо грамотного инспектора эколога прислать (из главной экоинспекции желательно). А лучше комиссию совместно с прокуратурой и санстанцией. Жизнь у Мыколы наладится. Может, персонально написать пару грамотных скарг?....
avatar

Новини за темою