АвторизаціяРеклама

» » Планували багато, а гарантовано буде лише театр

Планували багато, а гарантовано буде лише театр

Новини Борисполя

Про подальшу долю об’єктів, які мали збудувати у Борисполі, кореспондентові розповів міський голова Анатолій Федорчук.

Аква-парк на місці Комсомольського озера
За рік справа із втіленням цієї ідеї в життя не зрушилася ні на крок. Це викликано тим, що сьогодні інвестиційну компанію, яка взялася за будівництво аква-парку, «затягали» по судах через скарги бориспільців, які проживають навколо Комсомольського озера. Таким чином ця справа перейшла у судову площину, і наразі невідомо, чим вона закінчиться.

Розважальний центр у парку
Економічна ситуація, яка склалася у державі, негативно вплинула на здачу цього об’єкта. Так, підприємство «Агробудмеханізація», яке його будує, планувало здати центр у 2-му кварталі 2008 року. Але через брак коштів відкриття постійно переносилося. Зараз на місці будівництва тривають опоряджувальні роботи і потрібно лише кілька місяців, щоб їх завершити. Тому, можливо, центр відкриють уже цього року.

Будинок культури на місці стоянки
Зараз компанія, яка орендує цю земельну ділянку, розробляє проект на будівництво Будинку культури. Та складна економічна ситуація не дозволяє поки що задумане втілити у життя. А тому про подальшу долю розважального культурно-мистецького центру наразі невідомо.

Міський театр
Цей об’єкт на вул. Дзержинського, можливо, відкриється до Дня місцевого самоврядування. Зал розраховано на 70 місць. Фасадна частина буде оздоблена у сучасному стилі. Перша вистава буде за мотивами творів Ліни Костенко. Репетицію проводить місцевий театр «Березіль» під керівництвом фахівця із Театру імені Івана Франка.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 966
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою