АвторизаціяРеклама

» » Після другого туру Першої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу лідирує ФК Алекса

Після другого туру Першої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу лідирує ФК Алекса

Новини спорту

Після другого туру Першої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу лідирує ФК Алекса Минулими вихідними відбулися ігри 2 туру Першої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу. Порівняно з попереднім туром, лідерство в турнірній таблиці дещо змінилось. Попередні лідери спустилися вниз на кілька позицій. Про це повідомляють у Федерації футболу Бориспільщини.

Командою-лідером на сьогодні є ФК "Алекса" з результатом у 6 очок. Вирватися вперед "Алексі" допомогла перемога з рахунком 1:2 над ФК "Карань-2".

За нею турнірну таблицю очолює ФК "Золоче" з 4 очками. Перемога над ФК "Ніка" з рахунком 3:1 підняла команду на другу позицію.

Далі йдуть одразу шість команд, які набрали по 3 очки. Це ФК "Алекс-2", ФК "Вороньків", ФК "Гора", ФК "Сеньківка", ФК "Атлетік-2", ФК "Ніка". Результати "Гори", "Сеньківки", "Ніки" не змінились, порівняно з попереднім туром і, здається, ніби вони не грали. Однак, це не зовсім так. "Сеньківка" дійсно не грала. А от "Гора" програла "Атлетіку-2" з рахунком 3:4:, що дало можливість останнім набрати додаткові очки. "Ніка", як уже казалося, програла в "Золоче". Що стосується ФК "Вороньків", піднятися в турнірній таблиці їм посприяла перемога над ФК "Біотех" із рахунком 4:0. При цьому "Біотех" залишився стояти на місці, маючи 1 очко, як і після першого туру.

Ситуація з ФК "Рогозів" та ФК "Карань-2" після другого туру теж без змін – нульовий результат. Перша команда закінчила зустріч із ФК "Алекс-2" із рахуноком 0:6. Друга, як уже зазначалось, програла ФК "Алекса".

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, футбол, чемпіонат, другий, ліга, Бориспільський, перша, тур
Оціни новину →
Переглядів: 217
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою