АвторизаціяРеклама

» » Після 4 туру серед команд Вищої ліги лідером залишається ФК Дударків

Після 4 туру серед команд Вищої ліги лідером залишається ФК Дударків

Новини спорту

Після 4 туру серед команд Вищої ліги лідером залишається ФК Дударків Четвертий тур Вищої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу команди-учасниці зіграли майже в унісон. 3:3, 2:3, 3:2, 3:4 – ось такий результат показали вони в ці вихідні на футбольних майданчиках. Щоправда, це не завжди грало команда на руку, адже виграш давав додаткові очки і, відповідно, місце в турнірній таблиці.

У цьому туру перше місце продовжує тримати ФК "Дударків". Обігравши ФК "Алекс" з рахунком 2:3, дударківці заробили додаткові 3 очка. Таким чином у команди 12 балів і лідерство третій тур поспіль. І хоч зарано щось казати, поки що ФК "Дударків" претендує повторити досягнення 1976 та 1996 року, коли дударківці стали переможцями Чемпіонатів району з футболу.

На три очка відстає від лідера футбольний клуб "Атлетік". Команда зіграла з ФК "Іванків", виграла з рахунком 3:2, додавши собі додаткові три очки. Це дало їй можливість піднятися одразу з четвертого місця на друге.

Щодо програшу таких команд як "Іванків" та "Алекс", вони змістили їх на одну позицію нижче в турнірній таблиці. Якщо іванківців були другими, тепер вони треті з результатом 7 очок. Під ними розташувався "Алекс" із результатом 6 очок.

Також по "6 очок" мають команди "Фаворит" та "Мирне". Фаворитівцям вдалося обіграти ФК "Мрія" з рахунком 2:3, записавши собі три додаткові очки. Щодо мирненців, нічия з ФК "Борисфен" додала цим командам по одному очку. Для Борисфена це, можна сказати, прогрес, адже команда нарешті зрушила з нульової точки.

У 4 турі нарешті проявив себе ФК "Карань". Перемога над ФК "Кучаків" з рахунком 3:4 додала команді додаткові три очки. В сумі це допомогло їм обійти "Мрію" на одне очко. Хоча цього не можна сказати про кучаківців, які після четвертого туру і трьох проведених ігор так і не наважились набрати бодай одне очко.

Що ж, будемо чекати наступного – 5-го – туру, який відбудеться вже цими вихідними. Можливо, щось зміниться або все залишиться на місці. Побачимо. Що б не сталось, інтернет-видання "Це Бориспіль" і надалі слідкуватиме за футбольними баталіями Чемпіонату Бориспільського району з футболу. Якщо ви хочете слідкувати за перебігом подій разом із нами, додавайтеся в групи "Це Бориспіль" або "Це Бориспіль LIVE" у Фейсбук.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільський, футбол, чемпіонат, Район, дударків
Оціни новину →
Переглядів: 204
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою